Yükleniyor...

Ethereum Ağında Bulunan Bu Altcoin, Coinbase Listelemesinin Ardından %355 Yükseldi

Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir oyun altcoin'i, önde gelen ABD merkezli kripto borsası Coinbase'e eklenmesinin ardından neredeyse kesintisiz parabolik bir yükselişe tanık oldu.

gala token

Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir oyun altcoin’i, önde gelen ABD merkezli kripto borsası Coinbase’e eklenmesinin ardından neredeyse kesintisiz parabolik bir yükselişe tanık oldu.

Coinbase, Gala’yı (GALA) geçen haftanın başlarında profesyonel ticaret platformuna ekledi ve ardından Çarşamba günü perakende ticaret platformunda da altcoin için destek sundu. Coinbase altcoin için ilk desteğini açıkladığından beri, GALA %355 oranında artış yaşadı.

Kripto para, yalnızca son 24 saatte %25 oranında yükseldi. Gala, Gala Games ekosisteminin temel kripto varlığıdır.

Oyuncuların ödül kazanmasına ve aynı zamanda non-fungible token’lar (NFT’ler) biçiminde oyun içi öğeler alıp satmasına olanak tanıyan çok sayıda oyuna güç sağlamak için tasarlanmıştır. Kripto para, Eylül 2020’de piyasaya sürüldüğü için kripto alanında nispeten yeni bir oyuncu olarak kabul ediliyor.

Şimdiye kadar proje, oyuncuların sahip olduğu NFT’leri içeren rekabetçi bir çiftçilik simülasyon oyunu olan Townstar adlı bir oyun başlattı. Oyun, oyuncuların haftalık liderlik tablosuna tırmanmak ve oyun içi ödüller kazanmak için çeşitli yarışmalara katılmalarını sağlar.

Gala Games, bugüne kadar ekosisteminin yaklaşık 26.000 NFT sattığını ve en pahalı NFT’nin 3 milyon dolara satıldığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner