Yükleniyor...
Sponsored

Ethereum Balinaları, Coinbase’in Listelediği Altcoin’i Aldı

Balina izleme platformu WhaleStats'tan elde edilen verilere göre, balinalar düşük değerli altcoin Render Token (RNDR) satın alımı yaptı.

balina rndr

Balina izleme platformu WhaleStats’tan elde edilen verilere göre, balinalar düşük değerli altcoin Render Token (RNDR) satın alımı yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinbase bu hafta, RNDR’nin 2 Şubat’tan itibaren platformunda kullanıma sunulacağını duyurdu. Render, Perşembe günü en büyük 1000 Ethereum sahibi arasında en çok satın alınan beşinci token oldu. En zengin kripto yatırımcıları, 24 saatlik bir süre içinde 2.171 dolar değerinde ortalama 616 RNDR coin satın aldı.

WhaleStats rakamları ayrıca balinaların Decentraland (MANA), Polymath (POLY), Polygon (MATIC) ve Axie Infinity (AXS) aldığını gösteriyor.

RNDR, ilk blockchain tabanlı eşler arası GPU işleme ağı ve üst düzey 3D içerik oluşturmayı daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan 3D pazar yeri olan Render Network’ün yerel kripto para birimi.

Coinbase, yeni listelenen token hakkında şunları söyledi:

“Node operatörleri, Render Network’ü kullanarak, Render Tokens (RNDR) karşılığında renderleri işleyerek boşta olan GPU’larından para kazanmayı seçebilirler. RNDR daha sonra ağ içinde 3D içerik oluşturmak için kullanılabilir veya operasyonel maliyetleri ödemek için diğer kripto para birimleriyle takas edilebilir.”

Render, Coinbase’in duyurusunun ardından 4.07 dolara yükseldi, ancak o zamandan beri geri çekildi. Token yazının yazıldığı sırada 3.43 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x