Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Balina Cüzdanlarının Sayısı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Veri analiz şirketi Santiment tarafından paylaşılan veriler, bu hafta sonu Ethereum balina cüzdanları sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını gösteriyor.

ethereum eth balina cuzdanlarinin sayisi tum zamanlarin en yuksek seviyesine ulasti

Veri analiz şirketi Santiment tarafından paylaşılan veriler, bu hafta sonu Ethereum balina cüzdanları sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını gösteriyor.

Santiment tarafından bugün yayınlanan bir tweet, en az 10.000 ETH  tutan ETH balina cüzdanlarının sayısının arttığını ve 1.311 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ortaya koyuyor.

Twitter gönderisi ayrıca 80.34 milyon ETH’nin her biri en az 10.000 ETH içeren cüzdanlarda tutulduğunu gösteriyor. Mevcut ETH fiyatında bu miktar 198.1 milyar dolara karşılık geliyor. 

Aktif ETH Cüzdanları Zirve Yaptı

Glassnode verilerine göre aktif olarak ETH gönderen ve alan ETH cüzdanları, 21 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 701.974’e ulaştı. Bu rakam önceki zirvesi olan 15 Nisan’da 518.270 idi.

Geçen haftanın yükselişine benzer bir artış, ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.300 dolara ulaştığı 2018 Ocak ayının başlarında görülmüştü. 

Piyasa değeri açısından ikinci en büyük kripto para biriminin ulaştığı en son zirve, 22 Nisan’da ETH’nin 2.575 dolara yükseldiği Bitstamp borsasında kaydedildi. Yayın saati itibariyle ETH, Binance borsasında 2.486 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner