Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Balinaları Belirsizliğin Hüküm Sürdüğü Ortamda Shiba Inu (SHIB) ve Birkaç DeFi Altcoin’ini Topluyor

Var olan en büyük Ethereum balinaları, meme coin Shiba Inu (SHIB) ve merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinlerini biriktiriyor.

balina 1

Var olan en büyük Ethereum balinaları, meme coin Shiba Inu (SHIB) ve merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinlerini biriktiriyor.

Blockchain takipçisi WhaleStats’a göre, Ethereum balinaları veya cüzdanlarında en az 1000 ETH bulunan yatırımcılar hala Dogecoin rakibi Shiba Inu’yu tercih ediyor. Yazının yazıldığı sırada SHIB, son yedi gün içinde ETH balinaları arasında en çok satın alınan 10. tokendı. Ayrıca yatırımcılar hala Ethereum dışında en çok FTX Token (FTT) ve SHIB tutuyor.

Ekran Resmi 2022 03 07 14.07.14

ETH balinaları, özellikle merkezi olmayan borç verme sistemi Aave, DeFi platformu Nexo ve WOO Network olmak üzere DeFi sektörünün tokenlarından alım yapıyor.

WhaleStats’a göre NEXO, AAVE ve WOO, son yedi gün içinde ETH balinaları arasında sırasıyla altıncı, yedinci ve sekizinci en çok satın alınan altcoinler. Stablecoin’ler USD Coin (USDC) ve Tether (USDT), geçtiğimiz hafta ETH balinaları arasında en çok biriken iki token olurken, bunu Ethereum’un kendisi ve Binance’in BUSD’si izliyor. Wrapped Bitcoin de (WBTC) şu anda listede beşinci sırada.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner