Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Balinaları, Bitcoin ve Kripto Piyasaları Toparlanırken Bu Üç Oyun Altcoin’ini Satın Aldı

Bitcoin'le beraber kripto para piyasası toparlanma belirtileri göstermeye başladıkça, yeni veriler Ethereum balinalarının en çok hangi oyun token'larını biriktirmekle ilgilendiğini ortaya koyuyor.

game token

Bitcoin’le beraber kripto para piyasası toparlanma belirtileri göstermeye başladıkça, yeni veriler Ethereum balinalarının en çok hangi oyun token’larını biriktirmekle ilgilendiğini ortaya koyuyor.

Zincir üstü veriler, var olan en büyük Ethereum balinalarının metaverse token’ı Decentraland’ı (MANA) satın aldığını gösteriyor. Balina verilerini takip eden WhaleStats’a göre ortalama olarak, her MANA balinası alımı son yedi gün içinde ortalama 74.320 dolar olarak gerçekleşti.

Ekran Resmi 2021 11 29 12.52.19

Balinalar ayrıca, işlem başına ortalama 27.333 dolarlık satın alma tutarıyla Sandbox (SAND) alımı yaptı. Üçüncü sırada, ortalama 26.339 dolarlık alım ile oyun ekosistemi token’ı Gala (GALA) yer alıyor.

Her üç kripto para da son günlerde kripto piyasalarının geri kalanıyla birlikte son derece volatil fiyat hareketleri yaşadı. Yazının yayınlandığı sırada MANA son 24 saatte %7.2 oranında artarak 4.90 dolardan, SAND son gün %16.7 oranında artışla 7.30 dolardan ve GALA aynı zaman diliminde %14’lük artışla 0.68 dolardan işlem görüyordu.

Geçen hafta Ethereum balinaları tarafından satın alınan ilk on altcoine bakıldığında, listedeki bir numaralı altcoin, ortalama 796.789 dolarlık satın alma miktarıyla ETH oldu. Onu hemen ortalama 725,782 dolarlık satın alma tutarıyla FTX Token (FTT) takip etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner