Yükleniyor...

eToro, Avustralyalı Yatırımcılar İçin SHIB, SOL, DOGE ve Başka 12 Kripto Parayı Daha Ekledi

Financial Standard'a göre eToro, dün Avustralya'daki kripto para birimi hizmetlerini genişleterek müşterilerinin erişebileceği toplam kripto para birimi sayısını 36'ya çıkardı.

etoro shib doge sol 1 1

Financial Standard’a göre eToro, dün Avustralya’daki kripto para birimi hizmetlerini genişleterek müşterilerinin erişebileceği toplam kripto para birimi sayısını 36’ya çıkardı.

Popüler platformda bulunan ek 15 dijital varlığa müşteri erişimi, Solana (SOL), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Polkadot (DOT) gibi kripto paralar da dahil olmak üzere Avustralyalıları kapsayacak şekilde genişletildi. Böylece Avustralyalı yatırımcılar artık portföylerini çeşitlendirmek için daha fazla alternatife sahip.

Stake Hizmeti de Sunulacak

Platform bunun dışında Avustralyalı kullanıcıların 1 Kasım’dan itibaren platform aracılığıyla Cardano (ADA) ve TRON (TRX) yatırımlarıyla kazanç sağlamaya izin veren özel stake hizmetini kullanarak aylık kripto stake ödülleri de sunulcağını açıkladı.

Buna ek olarak firma, müşterilerin dijital para birimlerini saklayabilecekleri çevrimiçi bir kripto para cüzdanı olan eToro Wallet’a kripto para transferlerinin yakın gelecekte kullanıma sunulacağını doğruladı. Bununla ilgili detaylar gelecek haftalarda verilecek.

eToro Avustralya Genel Müdürü Robert Francis şunları söyledi:

“eToro kripto pazarlarında bir öncü oldu ve daha fazla Avustralyalının bu gelişmekte olan varlık sınıfına adım attığını görmekten heyecan duyuyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x