Yükleniyor...

Facebook, Çoğu ABD Eyaletinin Novi’yi Onayladığını Söylüyor

Facebook yöneticisi David Marcus, Diem stabilcoin için ortaya çıkarılan kripto cüzdanı Novi’nin düzenleyici durumu hakkında bilgilendirme gerçekleştirdi

facebook

Facebook yöneticisi David Marcus, Diem stabilcoin için ortaya çıkarılan kripto cüzdanı Novi’nin düzenleyici durumu hakkında bilgilendirme gerçekleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Marcus, bir blog gönderisinde Novi’nin neredeyse tüm ABD eyaletlerinde onaylandığını belirtti.

Marcus, projenin başlangıçta “gerekli düzenleyici onaylar olmadan Novi’yi [Diem] üzerinde başlatmayacağını” taahhüt ettiğini belirtti. Projenin bu taahhütleri sürdürdüğünü ve şimdi uluslararası düzenleyicilere danıştığını söylüyor.

Marcus, Novi’nin işlevleriyle ilgili bazı ayrıntıları da açıkladı. Yöneticiye göre kişilere hem ABD içinde hem de dışında kişiden kişiye ücretsiz ödeme sağlayacak. Bu şekilde bir müşteri tabanı oluşturularak Novi’nin kar elde etmesi amaçlanıyor.

“Ardından saygın ve iyi düzenlenmiş ortaklarla birlikte çeşitli finansal hizmetler sunabilir ve oradan genişleyebiliriz”

Lansman Tarihi Belirsiz

Gelen haberlere bakılınca Facebook’un sürekli ertelenen kripto parasının piyasaya sürülmeye daha yakın olduğu görülüyor.

Facebook, Marcus ve Diem Association, stablecoin veya cüzdan için henüz bir tarih belirlemiş değil.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x