Yükleniyor...

Fenerbahçe’nin Kalecisi Altay Bayındır, Çizdiği Resimleri NFT Olarak Satışa Sundu

Fenerbahçe'de oynayan milli kaleci Altay Bayındır, 24.

altay bayindir nft

Fenerbahçe’de oynayan milli kaleci Altay Bayındır, 24. doğum gününe özel bir projeye imza atarak kendi çizdiği resmi NFT’ye dönüştürdü.

Bayındır, Blue Earth adını verdiği NFT’den elde ettiği geliri, nitelikli eğitime erişmede eşitsizlikler yaşayan çocukların yeteneklerini keşfetmeleri için atölyeler yapan bir vakfa bağışlayacağını açıkladı.

NFT’den Elde Edileceği Geliri Bağışlayacak

Milli kaleci, NFT’ye dönüştürdüğü çalışmasını 1 Ethereum fiyatla açık arttırma aracılığıyla OpenSea platformunda satışa çıkardı. Bayındır, NFT’den elde edilecek gelirin nitelikli eğitime erişmede eşitsizlikler yaşayan çocukların yeteneklerini keşfetmeleri için atölyeler yapan vakfa bağışlayacağını açıkladı.

altay bayindir nft

Bayındır’ın konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

“Bugün doğum günüm. Benim için bu özel günde özel bir projeye imza atmak istedik. Çizdiğim bir resmi NFT olarak açık artırmada satışa sunuyor, geliri ise nitelikli eğitime erişmede eşitsizlikler yaşayan çocukların yeteneklerini keşfetmeleri için atölyeler yapan Sosyal Ben Vakfı’na bağışlıyoruz.

İklim kriziyle boğuşan dünya, gelecek nesilleri, hiç de hak etmedikleri bir doğa ve çevresel faktörlerle karşılamaya hazırlanıyor. Ben de tüm çocuklar için bir şey yapabilmeyi umuyorum: Çocuklar ve doğa için bir şeyler yapmak istedim, onlar için çizdim. Eserimin adı Blue Earth!”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner