Yükleniyor...

Feriye’de “Baharın NFT Hâli” İsimli Sanat Sergisi Düzenlenecek

10-30 Mart tarihleri arasında İstanbul Feriye'de NFT sergisi düzenlenecek.

feriye NFT sergi

10-30 Mart tarihleri arasında İstanbul Feriye’de NFT sergisi düzenlenecek. Sergi, 20 farklı sanatçının eserlerinin bahar temasıyla bir araya geleceği Türkiye’nin ilk NFT sergilerinden biri olacak.

Ortaköy’de bulunan Feriye, 10-30 Mart tarihleri arasında “Baharın NFT Hâli” ismiyle düzenleyeceği sergiye ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin İlk NFT Sanat Sergilerinden Biri Olacak

feriye NFT sergisi

Türkiye’nin ilk NFT sanat sergilerinden biri olma özelliğini taşıyan ”Baharın NFT Hâli” sergisinde, illüstrasyon, yapay zeka destekli video çalışmaları, animasyon, fotoğraf, kolaj gibi farklı disiplinlerdeki 20 sanatçının, 30’dan fazla bahar temalı NFT eserleri Yeşer Sarıyıldız küratörlüğünde sergilenecek.

Feriye’nin içerisinde yer alan “Hol Feriye” ve “Fuaye Feriye” alanlarında yaklaşık üç hafta sürecek olan “Baharın NFT Hâli” adlı serginin sanatçıları arasında; Andreas Frei, Ceren Aksungur, Deniz Sülek, Dilara Akbal, Ender Diril, Ezgi Topdağı, Fatma Kurnaz, Ginger Potter, Gizem Renklidağ & Osman Can Karacı, Gülden Kaynar, Hande Koçhan, İlker Günaydın, Karman Verdi, Kutay Can Doğan, Kübra Su Yıldırım, Merve Atılgan, Onur Erol, Orhan Sayın, Ozan Atalay, ve Selay Karasu yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner