Yükleniyor...

Filecoin (FIL) Son 7 Günde %50 Oranında Arttı, Yükselmeye Devam Eder mi?

Bir haftalık önemli kazanımların ardından, Filecoin (FIL), ayın en çok kazandıran kripto para birimlerinden biri olmak için hareket ediyor.

fil

Bir haftalık önemli kazanımların ardından, Filecoin (FIL), ayın en çok kazandıran kripto para birimlerinden biri olmak için hareket ediyor. Gazeteci Colin Wu, kripto para birimine ve dosya paylaşım platformuna yönelik yüksek bir ilginin olduğunu ifade etti.

Colin Wu, Filecoin hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Filecoin, çok sayıda Çinli madenci ve yatırımcıya fayda sağlayarak 100 doları aştı. Sebepler: İlk yatırımcı token’ı piyasaya sürülecek, Coinbase yeni depolama token’ları başlattı, Filecoin ve LPT’nin ikili madencilik testi başladı, Filecoin ile LINK arasındaki işbirliği vb. Bu sektöre birçok Çin fonu giriyor.”

Yatırım şirketi Grayscale, yıllık %2,5 ücret ve 1,3 milyon dolarlık yönetim altındaki varlıkları ile Filecoin tabanlı trust’ı duyurdu. Firmanın ürünü, hisse başına 0.99 FIL değerinde 16.000 tedavüldeki hisseye sahip olacak.

Filecoin fiyatını olumlu yönde etkileyen bir başka duyuru, Chainlink ile geldi. İşbirliği, Filecoin’in Chainlink’in oracle hizmetiyle entegrasyonunun “iki yönlü bir bağlantı” oluşturmasına olanak tanıyacak:

“Sonuç olarak, akıllı sözleşme geliştiricileri, zincir üzerinde mantık ve durum değişiklikleri için blok zincirleri, zincir dışı iletişim ve hesaplama için Chainlink oracle’ları ve merkezi olmayan depolama ve veri çözümleri için Filecoin dahil olmak üzere eksiksiz bir Web 3.0 altyapı yığınına sahip olacak.”

Filecoin, geçtiğimiz hafta, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 115 dolardan %27’lik bir artışla, belirtildiği gibi önemli kazançlar elde etmeyi başardı. 2 haftalık ve aylık grafiklerde, FIL sırasıyla %90 ve %250’lik artışlar kaydetti.

Filecoin’in platformunda birleşen ortaklıklar, Bitcoin’in fiyatını olumsuz etkileyen düşüş trendine karşı koyma ivmesini sağladı. Yatırımcıların Çin’e olan güveni ve Grayscale’in ürününden kaynaklanan satın alma baskısı, FIL’ın fiyatını yeni zirvelere taşımaya devam edebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x