Miami'deki Miami-Dade İlçesi, Vergilerin Kripto Varlıklar ile Ödenmesi Hakkında Fizibilite Çalışması Yapacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Miami’deki Miami-Dade İlçesi, Vergilerin Kripto Varlıklar ile Ödenmesi Hakkında Fizibilite Çalışması Yapacak

Florida, Miami'de yer alan Miami-Dade ilçesi, vergilerin kripto varlıklar ile ödenmesi hakkında fizibilite çalışması yapacak bir görev gücü oluşturacak.

floridadaki miami dade ilcesi vergilerin kripto varliklar ile odenmesinin fizibilitesini arastiracak

Florida, Miami’de yer alan Miami-Dade ilçesi, vergilerin kripto varlıklar ile ödenmesi hakkında fizibilite çalışması yapacak bir görev gücü oluşturacak.

Miami’den kripto varlık hamleleri gelmeye devam ediyor. Çarşamba günü yapılan bir duyuruya göre, kripto varlık görev gücü vergilerin ve diğer mal ve hizmetlerin kripto varlıklar ile ödenmesini inceleyecek. Grup ayrıca kripto varlık kullanımının avantajlı olduğu diğer politikaları da araştıracak ve öneriler sunacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce aktardığımız üzere Miami şehri, Bitcoin destekçisi Belediye Başkanı Francis Suarez ile önemli Bitcoin adımları attı ve atmaya da devam ediyor. Diğer taraftan Wyoming eyaleti de kripto varlık yanlısı adımlar atan başka bir yer ve Nisan ayında DAO’ları, yönetimi akıllı sözleşmeler üzerine kurulu ve karar almanın kuruluş çapında paylaşıldığı şirketleri yasal olarak tanımak için bir mevzuat çıkarmıştı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x