Yükleniyor...

Fold, Bitcoin Ödüllü Pokémon GO Benzeri Oyununu Başlattı

Kripto şirketi Fold, oyuncuları Bitcoin ile ödüllendiren Pokémon GO benzeri bir oyun başlattı.

fold bitcoin odullu pokemon go benzeri oyununu baslatti y

Kripto şirketi Fold, oyuncuları Bitcoin ile ödüllendiren Pokémon GO benzeri bir oyun başlattı.

Bir banka kartı ve alışverişlerde Bitcoin olarak cashback veren uygulama işleten bir kripto şirketi olan Fold, Pokémon GO benzeri bir oyun başlattı. Şirket oyunun resmi olarak piyasaya sürüldüğünü ve Pokémon GO yaratıcısı Niantic ile aynı amaç için ortaklık kurulduğunu duyurdu. Oyun, kullanıcıların “her 10 dakikada bir” Bitcoin ve diğer ödülleri ararken çevrelerini keşfetmelerine olanak tanıyor.

Fold CEO’su Will Reeves oyunun ödül mekanizması hakkında şunları söyledi:

“Başlangıçta, bir Bitcoin birimi olan 1-10.000 aralığında satoshi kazanabilirsiniz, ancak aynı zamanda Fold uygulaması aracılığıyla daha da fazla Bitcoin kazanmanızı sağlayan spinler de kazanabilirsiniz.”

Reeves ayrıca gelecekte kullanıcıların gerçek koleksiyon öğeleri de bulabileceklerini ekledi. 

Şirket bu oyun ile kripto ile ilişkili olmayan kullanıcıları da platforma çekmeyi amaçlıyor. Reeves, şirketin bugün Bitcoin’i olmayan 100 milyon kullanıcıyı hedeflediğini söylüyor. Şu anda ABD’nin de dahil olduğu birçok bölgede oyunun mevcut olduğunu söyleyen Reeves, gelecekte daha fazla bölgenin destekleyeceğini belirtti ve ekledi:

“Bitcoin ile eğlence ve topluluğa odaklanan yeni bir etkileşim ortamı yaratarak Bitcoin’in doğal ağ etkilerinden yararlanmayı umuyoruz. Ayrıca, bu, Bitcoin cüzdanlarını mobil oyunlar dünyasına yerleştirmek için bir emsal teşkil ediyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner