Frank Miller'ın NFT'si 840 Bin Dolara Satıldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Frank Miller’ın NFT’si 840 Bin Dolara Satıldı

Amerikalı ünlü çizgi roman yaratıcısı Frank Miller'in, “I Love You Nancy Callahan” adlı NFT sanat eseri, 840.

nft millers

Amerikalı ünlü çizgi roman yaratıcısı Frank Miller’in, “I Love You Nancy Callahan” adlı NFT sanat eseri, 840.986,16 dolardan alıcı buldu. İlgililere göre bu, çizgi roman sanatı NFT’si içinde şimdiye kadarki en yüksek fiyat olacak.

Miller, NFT dünyasında yeni olmasına rağmen bu başarıyı NFT odaklı oyun şirketi Gala Games ve Concept Art House sayesinde elde etti. Şirketler, sanat eserinin benzersizliğini doğrulamak için blockchain teknolojisiyle şeffaf ve güvenli dijital defteri kullanarak NFT’lerin oluşturulmasına yardımcı oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sin City çizgi romanının 30. yıldönümünü kutlamak için oluşturulan “I Love You Nancy Callahan”, Sin City evrenindeki en derin hikayelerden birini vurgulamak için orijinal çizgi roman panellerini kullanan, ses tasarımına sahip bir animasyon parçası.

Koleksiyon, popüler NFT pazar yeri OpenSea ile ortaklaşa 24 saatlik bir süre içinde en yüksek teklifi verene satıldı ve katılımcılar teklifler için Gala tokenini kullandı.

“I Love You Nancy Callahan”, şu anda Frank Miller tarafından satılan en pahalı sanat eseri. Sanatının en değerli parçası, şu anda 1,3 milyon ila 1,6 milyon dolar arasında değişen The Dark Knight Returns şimşek işareti içeren kapak resmi.

Miller yaptığı açıklamada şöyle konuştu;

“Sin City’nin Marv hayranlarının bu yeni dünyaya katıldığını görmekten büyük onur duyuyorum. Çizgi romanlarda asla yapmayacağınız bir şey, üç boyutluluktur. Bu, çizerken arzu ettiğiniz bir şey, ama I Love You, Nancy Callahan’daki gibi üç boyutlu şeylerin oluştuğunu ve hareket ettiğini görmek harika.”

Frank Miller, Gala Labs ve Concept Art House ile işbirliği yaparak, Sin City çizgi romanının 30. yıldönümünü kutlamak için 10 NFT’lik bir dizi oluşturdu. Frank Miller’ın orijinal sanat eseriyle çalışan Concept Art House, parçaları hareket ve ses tasarımıyla hayata geçirdi. Gala Labs, www.FrankMiller.io adresinde tescilli bir platform oluşturdu. Sitede daha fazla açık artırma oluyor.

Gala Labs’ın ana şirketi, blok zinciri üzerine kurulu önde gelen oyun şirketi Gala Games, oyunları güçlendirmek için aynı tescilli teknolojiyi kullanıyor.

Gala Labs baş strateji sorumlusu James Olden yaptığı açıklamada,

“Gala Labs, teknoloji ve pop kültürünü yaratıcı ufka taşımakla ilgilenen ortaklıklar için güvenilir ve güçlendirilmiş bir platform sağlamaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x