Yükleniyor...

FTX CEO’su, Borsayı Tekrar Başlatabileceklerini Söyledi

FTX CEO'su John Ray, operasyonlarını tekrar başlatabileceklerini dile getirdi.

ftx ceosu

FTX CEO’su John Ray, operasyonlarını tekrar başlatabileceklerini dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Borsayı SBF’den devraldığından beri ilk kez halka açık bir biçimde soruları yanıtlayan Ray, borsanın geleceği ile ilgili görüşlerini açıkladı.

FTX CEO’su Operasyonları Tekrar Başlatmaya İstekli

John Ray, şirketin müşterilerine ve alacaklılarına ödeme yapmanın imkanlarını ararken, operasyonları tekrar başlatma olasılığını da tartıştıklarını ifade etti.

Kasım ayında borsayı devralan Ray, operasyonları tekrar başlatma olasılığını ele almak için bir araştırma ekibi kurduklarını vurguladı.

FTX’in eski yöneticileri büyük suçlamalarla karşı karşıya olsa da bazı müşteriler platformun tekrar başlatılmasının değerli olabileceğini düşünüyor.

“Her ihtimal masada yer alıyor. Bu konuda ileriye dönük bir yol varsa, sadece araştırmakla kalmayacağız, yapacağız”

FTX’in iflas başvurusu, kripto sektöründe şimdiye kadar yaşanan en büyük başarısızlık hikayelerinden birisi oldu. Çok kısa bir süreç içerisinde Celsius Network LLC, Voyager Digital Ltd. ve BlockFi gibi birçok kripto şirketi de bölüm 11 iflas başvurusunda bulundu. Genesis’in de bu ihtimali tartıştığı ifade ediliyor.

“Bunun gerçekleştirilebilir olduğunu düşünen, birlikte çalıştığımız ortaklarımız var. Borsayı yeniden başlatma konusu ilgi görse bile, FTX’in müşterilerinin durumu belirsizliğini koruyor”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x