FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, NFT'lerin Yükselişinin Hem Heyecanlı Hem de Riskli Olduğunu Söyledi • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, NFT’lerin Yükselişinin Hem Heyecanlı Hem de Riskli Olduğunu Söyledi

Kripto varlık borsası FTX'in CEO'su Sam Bankman-Fried, non-fungible token'ların (NFT'ler) şimdiye kadar gördüğü hemen hemen her şeyden daha hızlı bir şekilde ana akım haline geldiğini söylüyor.

sam bankman fried nft

Kripto varlık borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, non-fungible token’ların (NFT’ler) şimdiye kadar gördüğü hemen hemen her şeyden daha hızlı bir şekilde ana akım haline geldiğini söylüyor.

Bankman-Fried, CNBC ile yaptığı yeni bir röportajda, yeni bir trendin hızlı bir şekilde benimsenmesinin hem heyecan hem de riskler içerdiğini belirtiyor.

“Visa bir NFT satın aldıklarını açıkladı. Şu anda herkes şu ya da bu şekilde NFT oyununa giriyor. Pek çok insan orada çok fazla heyecan olduğunu fark etti, ancak bununla ne yapacağını henüz bilmiyor. Bence ana akımın bu zamana kadar benimsediklerinden daha hızlı gidiyor, bu garip bir fenomen… İnanılmaz derecede hızlı ve dev bir benimsemeye yol açabilir, ayrıca bir düşüş olursa ve kimse bunun ne olduğunu tam olarak anlayamadığında insanların ağzında ekşi bir tada yol açabilir.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bankman-Fried’in belirttiği gibi, Visa kısa süre önce Ethereum’da yaklaşık 150.000 dolar karşılığında bir “CryptoPunk” NFT satın aldı.

Genel NFT pazarı, 2020’nin ilk iki çeyreğinde 13,7 milyon dolara kıyasla, 2021’in ilk yarısında 2,5 milyar dolara yükselen etkinlikte bir patlama gördü. Bu çılgınlığa rağmen, Bankman-Fried hala daha fazla büyüme için yer görüyor, ancak kripto sektöründe hala belirsizliğin devam ettiğini söylüyor.

“Gerçekten, gerçekten doğmakta olan bir alan, şu anda gerçekten gelişmemiş gibi ve bence orta ve uzun vadede hangi yönlere gideceği kesinlikle kesin değil.”

https://www.cnbc.com/video/2021/08/24/non-fungible-tokens-are-going-completely-mainstream-says-ftx-ceo.html

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x