Yükleniyor...

FTX, Kripto Endüstrisini Desteklemek İçin Yüz Milyonlarca Dolar Harcayabilir

FTX CEO'su Sam Bankman-Fried, çöküş yaşayan kripto firmalarını desteklemek için yüz milyonlarca dolar harcamaya istekli olduklarını söyledi.

SAM

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, çöküş yaşayan kripto firmalarını desteklemek için yüz milyonlarca dolar harcamaya istekli olduklarını söyledi.

CNBC’ye konuşan Bankman-Fried, kripto para sektörünü desteklemeye devam edeceklerinin sinyallerini verdi.

FTX CEO’sunun açıklamaları, FTX ve FTX US’ın yeni fon toplamak için görüşmelerde olduğunun ortaya çıkmasından günler sonra geldi.

Bankman-Fried, kısa bir süre içerisinde ticaret platformu Bitvo’yu ve Embed’i satın aldı. Ek olarak BlockFi ve Voyager için de krediler verdi.

Bankman-Fried, firmanın dağıtacağı fonların “açık uçlu” olduğunu dile getirse de yine de bir sınırları olduğunu vurguladı.

FTX’in sektörde tekelleşmeye başladığına dair gelen bir soruya da yanıt veren Bankman-Fried, “diğer insanların gelip ihtiyacı olanlara sermaye sağlamasını çok isteriz” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner