FTX US, Solana Odaklı NFT Platformunu Tamamen Başlattı • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX US, Solana Odaklı NFT Platformunu Tamamen Başlattı

FTX US, Solana odaklı NFT pazar yerini tamamen başlattı.

ftx us solana tabanli nft platformunu tamamen baslatti

FTX US, Solana odaklı NFT pazar yerini tamamen başlattı. 

FTX US’in NFT pazar yeri, artık tamamen kullanıma sunuldu. Önceden platform, doğrudan internet sitesinde mintlenen NFT’leri alıp satmak ile sınırlıydı. Bu nedenle, Solana Monkey Business, Degenerate Ape Academy ve Aurory gibi önde gelen Solana tabanlı NFT koleksiyonlarının alım satımları başka platformlarda gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Platform, kullanıcıların NFT’leri sabit fiyatlarla alıp satmasına olanak tanıyacak ve lider NFT pazar yeri olan OpenSea’nin işleyişine benzer bir açık artırma sistemine sahip olacak. Kullanıcılar bu yeni platform ile birlikte NFT’leri harici cüzdanlarına çekebilecek. Ancak özellik, şimdilik sadece Solana tabanlı NFT’ler ile sınırlı. FTX US başkanı Brett Harrison, Ethereum için de bu özelliğin yakında geleceğini söyledi. Kullanıcılar ayrıca banka havalesi, kredi kartı ve Solana ve Ethereum gibi kripto varlıklar ile NFT satın alabilecek. 

Genişlemesini 75 NFT projesiyle başlatacak olan platform, düzenleyicilerin menkul kıymet olarak görebileceği projelerden uzak duracak ve kullanıcıların sahte NFT almalarını önlemek için NFT’lerin orijinalliğini doğrulamasını sağlamak için NFT yaratıcılarıyla birlikte çalışacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x