Yükleniyor...

FTX US’in Günlük İşlem Hacmi 3. Çeyrekte %512 Arttı

Önde gelen kripto varlık alım satım platformlarından FTX’in ABD kolu olan FTX US’in ortalama günlük işlem hacmi %512 artış gösterdi.

ftx usin gunluk islem hacmi 3 ceyrekte 512 artti

Önde gelen kripto varlık alım satım platformlarından FTX’in ABD kolu olan FTX US’in ortalama günlük işlem hacmi %512 artış gösterdi. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX US, Perşembe günü gerçekleştirdiği basın açıklamasında 2021’de ortalama günlük işlem hacminin üçüncü çeyrekte ikinci çeyreğe kıyasla %512 arttığını söyledi. Platform 7 Eylül’de ise 807 milyon dolarla zirveyi gördü. Üçüncü çeyrekteki kullanıcı sayısı da ikinci çeyreğe kıyasla %52 artış gösterdi.

ABD’nin lider kripto varlık alım satım platformu Coinbase ile rakebet eden platform, şimdi ABD’nin spot kripto piyasa hacminin yaklaşık %4.5’ini elinde bulunduruyor. Bu oran, bu çeyreğin başında yaklaşık %2 idi. 

Platform ayrıca LedgerX satın alımı hakkında da konuştu ve alımın ABD’deki türev piyasasını şekillendirmede kendilerine benzersiz bir avantaj sunduğunu söyledi:

“Bireysel ve kurumsal müşterilerimize lisanslı kripto vadeli işlemleri ve opsiyonları sağlamasına izin verdi ve bizi ABD türev piyasasını yeniden şekillendirmede benzersiz bir konuma yerleştirdi.”

FTX US, platformun son zamanların önemli gündem maddelerinden biri olan kripto varlık düzenlemelerine yönelik bakış açısını da yineledi. FTX ABD Başkanı Brett Harrison konu hakkında yaptığı açıklamada düzenleyici kurumlarla sürekli iletişim halinde kalmayı planladıklarını ve ABD’de kripto varlıkların düzenlemesine ilişkin politikalarda önemli bir yer edinmeyi umduklarını kaydetti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x