Yükleniyor...

Fundstrat: Teknik Göstergeler Bitcoin’in (BTC) 9.000 Dolar için Hazırlandığını Gösteriyor

Bir Fundstrat stratejisti tarafından yapılan teknik analize göre, kripto para piyasası için işler iyi gidiyor ve yeni bir yukarı yönlü hareket kapıda.

Bitcoin BTC Teknik Gösterge

Bir Fundstrat stratejisti tarafından yapılan teknik analize göre, kripto para piyasası için işler iyi gidiyor ve yeni bir yukarı yönlü hareket kapıda.

Fundstrat’ın teknik stratejisti Rob Sluymer, Bitcoin’in 9.000 dolarlık fiyat noktasına doğru hareket edeceğine inanıyor. Sluymer’ın söz ettiği gibi bir hareketin gerçekleşmesi durumunda, piyasada son iki haftadır görülen mevcut yatay yönlü eğilim son bulacak.

Şirketin müşterileri için paylaştığı notta Sluymer şunları söylüyor:

Çoğu kripto para birimi için başka bir yukarı yönlü hareket geliyor. Bitcoin’in mevcut seviyelerden 8.800 dolar ila 9.000 dolar arasındaki bir sonraki dirence doğru ralli yapmasını bekliyoruz.

Sluymer’a göre, Bitcoin göreceli güç endeksindeki (RSI) son gelişmeler bir sonraki yukarı yönlü fiyat hareketinin habercisi.

Mayıs ayında güçlü bir şekilde yükselen Bitcoin, Haziran ayının ilk haftasında yüzde 10 oranında değer kaybetti. Bitcoin’in böylesi önemli bir haftalık düşüş yaşadığı en son 2018’in Aralık ayında görülmüş ve Bitcoin fiyatı 3.100 dolara kadar düşmüştü.

Tom Lee: Kripto Baharı Yaşanıyor

Londra’daki CryptoCompare Dijital Varlık Zirvesi’nde konuşan Tom Lee, katılımcılara kripto kışın gerçekten bittiğini söyledi. Lee, bu yöndeki görüşünü daha önce de Mayıs ayında attığı bir tweet’te dile getirmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x