Yükleniyor...

Gala Games’in baş yetkilileri davalık oldu!

Gala Games CEO'su Eric Schiermeyer ve kurucu ortağı Wright Thurston, GALA satışı nedeniyle birbirlerine karşı dava açtılar.

Jeremy Hogan XRP icin Emsal Davayi Isaret Etti

Gala Games CEO’su Eric Schiermeyer ve kurucu ortağı Wright Thurston, GALA satışı nedeniyle birbirlerine karşı dava açtılar.

Gala Games CEO’su Eric Schiermeyer ve kurucu ortağı Wright Thurston birbirlerine karşı dava açtılar. Schiermeyer, Thurston’ı yasa dışı bir şekilde 130 milyon dolarlık GALA ticareti yapmakla suçladı. Thurston ise Schiermeyer’i şirket varlıklarında düzensiz harcama yapmak ve dolandırıcılık eylemlerine girişmekle suçladı.

PEPE’den sonra GALA gündeme geldi

Geçtiğimiz günlerde PEPE ekibinde yaşanan satış ve multisig sorunu, bu kez de GALA tarafında boy gösterdi. PEPE ekibinde yer alan iki kişinin yüklü miktarlarda token satışı gerçekleştirmesi yalnızca PEPE değil, memecoin piyasasına olan genel güveni zedelemişti. Bugün itibariyle de davalık olan GALA’nın üst düzey yetkilileri, PEPE’deki kaosu hatırlattı.

Şirket varlıklarında düzensiz harcama yapmak, büyük bir oranda GALA satışı gerçekleştirmek ve dolandırıcılık faaliyetleri içersinde yer almak gibi unsurlardan dolayı davalık olan Gala Games CEO’su ve kurucu ortağı, başta GALA olmak üzere altcoin’lerde bir tedirginlik yarattı. Henüz çok sıcak olan bu gelişmenin nasıl devam edeceği ise merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner