Yükleniyor...

Galaxy Digital CEO’su Novogratz, Bitcoin’in (BTC) Dibe Yakın Olduğunu Düşünüyor

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, son düşüşe rağmen kripto para piyasasının mevcut durumu hakkında temkinli bir iyimser ton kullandı.

mike

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, son düşüşe rağmen kripto para piyasasının mevcut durumu hakkında temkinli bir iyimser ton kullandı.

Novogratz en büyük altcoin olan Ethereum’un 1000 dolar seviyesini tutabileceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün erken saatlerde, Etherum fiyatı Bitstamp borsasında Ocak 2021’den bu yana en düşük seviye olan 1075 dolara düştü. Lider altcoin, hafif bir toparlanma görmeden önce bir hafta içinde değerinin %40’ından fazlasını sildi.

Yazının yazıldığı sırada Ether 1236 dolardan el değiştiriyordu.

Bitcoin’e gelince, Novogratz ayrıca bugün erken saatlerde Bitstamp borsasında 20,816 dolara kadar düştükten sonra amiral gemisi kripto para biriminin dibe yakın olduğuna inanıyor.

Kripto para piyasasının toplam değeri, en son fiyat düşüşünün sonucu olarak şu anda 1 trilyon doların altında.

CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, Bitcoin ve Ether son 7 günde sırasıyla %28 ve %34 düştü. CryptoQuant analisti Ki-Young Ju, kurumsal para nedeniyle Bitcoin’in 20.000 dolar seviyesinin altına düşmesinin pek mümkün olmadığını iddia etti. En son kripto para düşüşüne, önde gelen borç verme platformu Celsius’un tüm kullanıcıları için para çekme işlemlerini askıya alması neden oldu ve şirketin iflas ettiği söylentileri spekülasyonları körükledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x