Geçtiğimiz Hafta (10-16 Ocak) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar • Coinkolik
Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta (10-16 Ocak) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 10-16 Ocak 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Moonbeam (GLMR), Frax Share (FXS), Near Protocol (NEAR), Oasis Network (ROSE) ve Atomic Coin (ATOM) ulaştı.

ath yapan altcoin 2048x1024

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 10-16 Ocak 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Moonbeam (GLMR), Frax Share (FXS), Near Protocol (NEAR), Oasis Network (ROSE) ve Atomic Coin (ATOM) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Moonbeam (GLMR)
  • Frax Share (FXS)
  • Near Protocol (NEAR)
  • Oasis Network (ROSE)
  • Atomic Coin (ATOM)
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Moonbeam (GLMR): Merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için Ethereum uyumlu bir ortam sağlayan akıllı bir sözleşme platformu olan Moonbeam’i oluşturuldu. Moonbeam, iki veya daha fazla zincirde var olan bu yeni tür varlıklara ve kullanıcılara hizmet etmek için tasarlanmıştır. Moonbeam, sorunsuz Ethereum uyumluluğu ve birlikte çalışabilirlik sunan Polkadot tabanlı akıllı sözleşme özellikli bir projedir.Moonbeam, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 11 Ocak 2022 tarihinde 25.66 dolarla ulaştı. 10 piyasa ve 5 borsada işlem yapan Moonbeam’in en aktif borsası Binance’dir.

Frax Share (FXS): Frax Protokolü, topluluk odaklı ve benzersiz tasarımlı bir sabit kripto paradır. FXS arzının %60’ından fazlası birkaç yıl içinde likidite sağlayıcılarına ve farm yapanlara verilir. Zincir üzerinde yönetişim ile tamamen merkezi olmayan bir protokoldür. Frax Share, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 12 Ocak 2022 tarihinde 42.62 dolarla ulaştı. 15 piyasa ve 10 borsada işlem yapan Frax Share’nin en aktif borsası Binance’dir.

Near Protocol (NEAR): Merkeziyetsiz bir geliştirme platformu olan Near Protocol,  merkeziyetsiz uygulamalar (DApp) için verimli, hızlı ve zincirler arası uyumlu bir zemin hazırlar. Dünya çapında binlerce topluluk üyesinden oluşan ve sürekli genişleyen Near ağı, kullanılabilirliği artırmak için tasarlanmış ve verilerin parçalara ayrılabildiği birinci katman blockchain platformu olarak çalışıyor. Near Protocol, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 14 Ocak 2022 tarihinde 20.44 dolarla ulaştı. 39 piyasa ve 26 borsada işlem yapan Near Protocol’un en aktif borsası Upbit’tir.

Oasis Network (ROSE): Oasis Network (ROSE), 2020 yılında piyasaya sürülmüş bir merkeziyetsiz finans (DEFİ) sistemidir ve sistemin kripto para birimi ROSE’dır. Gizlilik odaklı, açık kodlu ve ölçeklenebilir bir veri ekonomisi oluşturmuş bir blockchain projesidir. Oasis Network, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 15 Ocak 2022 tarihinde 0,595 dolarla ulaştı. 14 piyasa ve 9 borsada işlem yapan Oasis Network’ün en aktif borsası Binance’dir.

Atomic Coin (ATOM): AtomicCoin, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 16 Ocak 2022 tarihinde 43.66 dolarla ulaştı. 1 piyasa ve 5 borsada işlem yapan Atomic Coin’in en aktif borsası Indodax’dır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x