Geçtiğimiz Hafta (13 Eylül-19 Eylül) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Yapan Kripto Varlıklar • Coinkolik
Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta (13 Eylül-19 Eylül) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Yapan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 13 Eylül-19 Eylül tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), Hedera Hashgraph (HBAR), Elrond (EGLD) ve Mina Protokolü (MINA) ulaştı.

ath 1

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 13 Eylül-19 Eylül tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), Hedera Hashgraph (HBAR), Elrond (EGLD) ve Mina Protokolü (MINA) ulaştı.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • Avalanche (AVAX)
  • Cosmos (ATOM)
  • Hedera Hashgraph (HBAR)
  • Elrond (EGLD)
  • Mina Protokolü (MINA)
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Avalanche (AVAX): Avalanche (AVAX) merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamaları, dijital varlıklar, alım satım platformları ve benzeri servisler için altyapı sağlayan blok zinciri projesidir. İsteyen herkese yeni bir blok zinciri geliştirmeye gerek kalmadan, merkeziyetsiz platform üzerinde kendi blok zincirini, dijital varlığını ya da kripto varlığını üretme imkanı verir.Avalanche, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 19 Eylül 2021’de 73,79 dolarla ulaştı. Avalanche, 40 piyasa ve 21 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi ise Binance’dir.

Cosmos (ATOM): Cosmos Network, birbirlerinden bağımsız olarak çalışan blokchain’leri birbirine bağlayan merkeziyetsiz bir ağ. Cosmos ağı, blokchain’lerinin birbirleri arasında etkileşime girebildiği, ölçeklenebilir blokchain ekosistemi. Cosmos ağındaki transferler için kullanılan dijital varlığa Atom denir. Cosmos, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 18 Eylül 2021’de 41,50 dolarla ulaştı. 82 piyasa ve 35 borsada işlem gören Cosmos’un en aktif borsası Binance’dir.

Hedera Hashgraph (HBAR): İnternetin güven katmanı olarak adlandırılan Hedera Hashgraph, bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulamalar (DApps) oluşturmasına izin veren halka açık bir ağ. Hedera Hashgraph, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 16 Eylül 2021’de 0,567 dolarla ulaştı. Hedera Hashgraph, 35 piyasa ve 19 borsada işlem görüyor, bunların en aktifi Binance.

Elrond (EGLD): Elrond, parçalanmış durum mimarisine ve güvenli bir Hisse Kanıtı fikir birliği mekanizmasıyla tasarlanmış dağıtık bir veritabanıdır. Diğer blok zinciri ağlarının çoğu özel donanım ve yüksek enerji tüketimi gerektirirken Elrond ortalama bilgisayarlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Elrond PoS (Proof of stake) fikir birliği mekanizmasına sahip sharding (zincir parçalara ayrılmış) akıllı sözleşmelerin çalıştırıldığı platformdur. Elrond, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 14 Eylül 2021’de 299 dolarla ulaştı. 26 piyasada ve 15 borsada işlem gören Binance’dir.

Mina Protocol (MINA): “Dünyanın en hafif blok zinciri” olarak bilinen Mina, kullanım büyümesine rağmen sabit boyutta kalabilen bir protokoldür. Bu ağın kripto parası MINA’dır. Mina Protocol, katılımcıları ile güçlenen, dünyanın en hafif blok zinciridir. Mina gerçek dünya ile kripto arasında kişisel gizliliği koruyan bir geçit ve güvenli, demokratik geleceğin altyapısını kurmaktadır. Mina blok zincirinin tamamı yaklaşık 22 kB boyutundadır, bu birkaç tweet boyutuyla eşdeğerdir. Mina Protocol, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 14 Eylül 2021’de 6,47 dolarla ulaştı. 16 piyasada ve 9 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi Binance’dir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x