Yükleniyor...
Sponsored

Geçtiğimiz Hafta (31 Ocak-6 Şubat) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 31 Ocak-6 Şubat 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) UNUS SED LEO (LEO), GMX (GMX), League of Kingdoms (LOKA) ve GensoKishi (MV) ulaştı.

ath yapan altcoin 2048x1024

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 31 Ocak-6 Şubat 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) UNUS SED LEO (LEO), GMX (GMX), League of Kingdoms (LOKA) ve GensoKishi (MV) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • UNUS SED LEO (LEO)
  • GMX (GMX)
  • League of Kingdoms (LOKA)
  • GensoKishi (MV)

UNUS SED LEO (LEO): Ethereum platformu üzerinde çalışan bir kripto para birimi tokeni olan UNUS SED LEO,tüm platform kullanıcılarının ve hizmetlerinin yeteneklerini Bitfinex’in ana şirketi olan iFinex’e genişletmek için tasarlanmış yeni bir tokendir. UNUS SED LEO, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 4 Şubat 2022 tarihinde 5,42 dolarla ulaştı.

GMX (GMX): GMX, düşük takas ücretlerini ve sıfır fiyat etkisine sahip alım satımları destekleyen, merkeziyetsiz bir spot ve sürekli borsadır. Yerel token GMX, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 5 Şubat 2022 tarihinde 46,87 dolarla ulaştı.

League of Kingdoms (LOKA): League of Kingdoms, dünyanın ilk Blockchain tabanlı MMO strateji oyunlarından biridir. Oyuncular krallıklar inşa eder, çiftlik kaynakları kurar, canavarlarla savaşır (PvE) ve düşman krallıklara (PvP) veya ittifaklara (MMO) karşı rekabet eder. League of Kingdoms, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 6 Şubat 2022 tarihinde 2,96 dolarla ulaştı.

GensoKishi (MV): GENSOKISHI, 13 yıldır severek oynanan ve dünya çapında toplam 8 milyon kez indirilen “Elemental Knights” adlı ödüllü Nintendo Switch/PS4 oyununun yeni GameFi versiyonudur. GensoKishi, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 6 Şubat 2022 tarihinde 0.901 dolarla ulaştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x