Yükleniyor...

Geçtiğimiz Hafta ATH Yapan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 2 Ağustos-8 Ağustos tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Quant (QNT), Perpetual Protocol (PERP), Bitcoin Cash ABC (BCHA), Vectorspace AI (VXV) ve Evolution Finance (EVN) ulaştı.

ath 1

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 2 Ağustos-8 Ağustos tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), Quant (QNT), Perpetual Protocol (PERP), Bitcoin Cash ABC (BCHA), Vectorspace AI (VXV) ve Evolution Finance (EVN) ulaştı.

Kripto para piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoin’ler sırasıyla şu şekilde;

  • Quant (QNT)
  • Perpetual Protocol (PERP)
  • Bitcoin Cash ABC (BCHA)
  • Vectorspace AI (VXV)
  • Evolution Finance (EVN)

Quant (QNT): Quant (QNT) kendisini yüksek güvenlik sistemlerini kullanıcılarıyla buluşturmak için yola çıkan bir kripto para platformu olarak nitelendiriyor. Quant‘taki siber güvenlik ve teknoloji uzmanları geçmişteki hatalardan ders çıkararak üst düzey güvenliği yeniden insanlarla buluşturmayı hedeflemektedir. Ethereum blok zincirinde üretilen Quant (QNT), tüm zamanların en yüksek seviyesine 2 Ağustos 2021’de 186 dolarla ulaştı. Quant, 11 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi ise Binance’dir.

Perpetual Protocol (PERP): Perpetual Protocol, Sanal Otomatik Piyasa Yapıcı tarafından mümkün kılınan, her varlık için merkezi olmayan kalıcı bir sözleşme protokolüdür. Perpetual Protocol’ün likidite havuzu (k) dijitalleştirilir ve algoritmik olarak belirlenir. Perpetual Protocol, belirli bir piyasasının eğrisini belirlemek için likidite sağlayıcılarına güvenmek yerine, sanal AMM’nin (x*y=k) parametrelerini programlı olarak ayarlayabilir ve güncelleyebilir ve her zaman herhangi bir pazar için rekabetçi bir ürün sunabilir. Perpetual Protocol,tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 4 Ağustos 2021’de 17.69 dolara ulaştı. 21 piyasa ve 17 borsada işlem gören Perpetual Protocol’in, en aktif borsası Binance’dir.

Bitcoin Cash ABC (BCHA): Bitcoin ABC yazılım istemcisi, kendi başına bir kripto para birimi oluşturmak için 2017 ortalarında Bitcoin protokolünden ayrıldı ve ortaya Bitcoin Cash çıktı. Bitcoin Cash ABC, tüm zamanların en yüksek (ATH) fiyatına 6 Ağustos 2021’de 79.19 dolar ile ulaştı. 11 piyasa ve 8 borsada işlem gören Bitcoin Cash ABC’nin en aktif borsası Upbit’tir.

Vectorspace AI (VXV): Vectorspace AI 2017 yılında merkeziyetli bir yapıyla ortaya çıkmıştır. Hash Algoritma olarak None yöntemini kullanan, bir kripto para olan Vectorspace AI tüm zamanların en yüksek seviyesine 7 Ağustos 2021’de 4.76 dolarla ulaştı. Vectorspace AI, 2 borsada işlem görmektedir, bunların en aktifi ise Probit’tir.

Evolution Finance (EVN): Oyun dünyasına blok zinciri teknolojisini dahil eden Axie Infinity, kısmen oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blockchain tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. Piyasaya çıktığından bu yana büyük ilgi gören Evolution Finance, tüm zamanların en yüksek fiyatına 8 Ağustos 2021’de 835 dolarla ulaştı. 2 piyasa ve 2 Borsada işlem gören Evolution Finance’ın en aktif borsası Uniswap.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x