Genç Bitcoin Milyoneri: Bu 4 Sorun Çözülmezse Bitcoin Ölebilir • Coinkolik
Yükleniyor...

Genç Bitcoin Milyoneri: Bu 4 Sorun Çözülmezse Bitcoin Ölebilir

Genç Bitcoin milyoneri Erik Finman bir kez daha Bitcoin ağında karşılaşılan sorunların çözülmemesi durumunda öncü kripto para biriminin ölebileceğini iddia ederek dikkatleri üzerine çekti.

Bitcoin Milyoneri Erik Finman

Genç Bitcoin milyoneri Erik Finman bir kez daha Bitcoin ağında karşılaşılan sorunların çözülmemesi durumunda öncü kripto para biriminin ölebileceğini iddia ederek dikkatleri üzerine çekti.

Bitcoin’deki 4 Büyük Sorun

Yahoo Finance’a konuşan Finman, Bitcoin’in ağında dört önemli sorun olduğunu belirtti; kullanım konusundaki karmaşıklık, yüksek işlem ücretleri, yavaş işlem hızları ve geliştirme ekipleri arasındaki rekabet.

Dört büyük problemle karşı karşıyayız. İlki, yüksek işlem ücretleri. İkincisi, bir şey göndermenin uzun zaman alması. Üçüncüsü, bu sorunları çözmeye çalışan insanlar… Bölünmüş, çeşitlendirilmiş, gerçekten çok fazla grup rekabeti var. Dördüncüsü ise Bitcoin’e giriş yapmak zor. Gerçekten kolay değil.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Röportaj sırasında Finman, Bitcoin’in geleceğininin garanti edilemeyeceğinin altını çiziyor. Ona göre, Bitcoin çok güçlü bir rekabetle karşı karşıya ve hayatta kalmak istiyorsa bu rekabete en iyi şekilde ayak uydurması gerekiyor.

Erik Finman Kimdir?

The Guardian’a göre Finman, ilk 12 yaşındayken Bitcoin satın aldı. Bu, büyükannesi tarafından kendisine 1.000 dolar verildikten sonraydı. 20 yaşında olan Finman, arada geçen süreçte yatırım miktarını 458 Bitcoin’e kadar çıkarmayı başardı ve şimdilerde kripto para ticareti yapıyor. Mevcut fiyatlarla Finman’in yatırımı 3,6 milyon dolar değerinde.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x