Yükleniyor...

Girl Gang ve Cent.ldn Metaverse’e Ev Dekorasyon Ürünü Getiriyor

Cent.

metaverse world

Cent.Idn mum şirketi ile Girl Gang kadın yenilikçiler ve yaratıcı girişimciler kolektifi, NFT mum paketi başlatmak için iş birliği yaptı.

Londra ve Los Angeles merkezli ikili, #metahomedecor hareketiyle daha önce hiç görülmemiş bir ürünle NFT pazarında sınırları aşıyor.

Bu ortaklıkla, NFT mum, metaverse’de ev dekorasyonu olarak kullanılabilecek. Eşzamanlı dijital ve fiziksel deneyim yaratmak için iki kuruluş bir araya geldi.

girl gang cent.ldn NFT mum

NFT dijital sanat eseri, “yerel kız çetenizi destekleyin” yazan yanan bir Cent.Idn mumunun dönen video görüntüsünü içeriyor. Görüntü, LA merkezli yapımcı ve blockchain meraklısı Daniel Allen tarafından müzikli olarak ayarlandı ve Allan, sesin mum yakma hissini uyandırmak için olduğunu söyledi.

Sınırlı sayıda olan NFT mumu, 0,08 ETH fiyatına satılıyor. Tüm NFT’ler satıldıktan sonra, alıcılar seçimine göre, bir “unisex” nota kokusuyla 240 dolara satılan fiziksel mumu alacak.

Sürdürülebilirlik çabalarına destek için NFT, Etherum’un blok zincirindeki karbon verimli Polygon/MATIC kripto para birimi tarafından destekleniyor.

Elde Edilen Gelir Kadın Girişimlerini Destekleyen Vakıflara Gidecek

Cent.ldn’nin kurucusu Hayley Mack konuyla ilgili şunları söyledi;

“Mumlara olan tutkum uzun yıllardır orada. NFT ile artık Cent.Idn markasını daha da geliştirmekten ve kültürel anları kutlamaktan gurur duyuyorum.”

Bu proje, kadınlar tarafından işletilen iki şirket için çığır açıcı nitelikte olup, fiziksel dünya ile metaverse’ün birleşmesi için başka bir yol sunuyor.

Satın alınan her NFT ile Girl Gang, satışların bir kısmını kadın girişimlerini desteklemeyi amaçlayan vakıflara bağışlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner