Yükleniyor...

Goldman Sachs, Asya’daki ilk Bitcoin (BTC) Vadeli İşlemlerine Başladı

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük yatırım bankalarından birisi olan Goldman Sach, sık sık kripto para birimleri ile ilgili yaptığı çalışmalar ile gündeme geliyor.

goldman sachs asyadaki ilk bitcoin btc vadeli islemlerine basladid

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük yatırım bankalarından birisi olan Goldman Sach, sık sık kripto para birimleri ile ilgili yaptığı çalışmalar ile gündeme geliyor. Son olarak elde edilen son bilgilere göre; Goldman Sachs, Asya’daki ilk Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerine başladı.

Goldman Sachs, Asya’daki ilk Bitcoin Vadeli İşlemlerini Gerçekleştirdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasası geçtiğimiz haftalarda yaşadığı çöküşün etkisinde kalmaya devam etse de, büyük finans kurumları yeni varlık sınıfının sunabileceği fırsatları değerlendirmeye devam ediyor. Goldman Sachs, Asya’daki ilk Bitcoin vadeli işlemlerine başladı.

goldman sachs asyadaki ilk bitcoin btc vadeli islemlerine basladid 1

Asya Pasifik CEO’su Brad Howell, Goldman Sachs ve Cumberland ile bu amaçla ortaklık kurma konusundaki iyimserliğini dile getirerek şunları ekledi:

Bu işlem, BGC’nin kripto para birimi teklifimizi genişletmeye ve hızla gelişen bu varlık sınıfını geliştirmede küresel karşı taraflarımızla birlikte çalışmaya olan bağlılığını gösteriyor.

Öte yandan, Goldman Sachs daha önce operasyonlarına kripto para birimleri sokmaya ilgi göstermişti. Aralık 2021’de, Wall Street devi birkaç diğer şirkete katıldı.

Goldman Sachs, Ethereum (ETH) fiyatına göre ödeme yapan ilk Ethereum vadeli işlemlerini gerçekleştirdi. Bu işlemler, yatırımcıların kripto para birimine dolaylı da olsa maruz kalmasına yardımcı oluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x