Yükleniyor...
Sponsored

Grayscale, Yeni Bitcoin Yatırım Aracını Duyurdu

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi Grayscale, yatırımcılarının Bitcoin (BTC) madenciliği üzerinde kullanabileceği yeni yatırım aracını duyurdu.

Grayscale Bitcoin Madenciligi Yatirim Aracini Duyurdu

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi Grayscale, yatırımcılarının Bitcoin (BTC) madenciliği üzerinde kullanabileceği yeni yatırım aracını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grayscale, BTC madenciliği altyapılarındaki gecikmelerin ve masrafların yüküne çözüm olarak yeni bir yatırım aracı çıkardı. Sosyal medya paylaşımında bulunan varlık yöneticisi, bu yeni aracın başarılı bir şekilde piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yatırım aracı, BTC madenciliği için likidite sağlayacak. Madencilik sisteminin yeniden canlandırılması hedefleniyor.

Grayscale Bitcoin Madencilik Yatırım Aracını Piyasaya Sürdü

Zorlu sürecine devam eden kripto piyasasında, dünyanın en güçlü dijital varlık yöneticisi yeni bir yatırım aracı duyurdu. Kullanıcılarını, Bitcoin madenciliği altyapılarının düşük fiyatlarından yararlandıracak. Kurulacak sistem ile beraber, kullanıcılar madencilik altyapısına yatırım yapabilecek. Hem artan madencilik gelirlerine ortak olurken, hem de temettü kazanma hakkını elde edecekler.

Varlık yöneticisi, BTC madenciliğini destekleyen ve madencilik teknolojisine yönelik yatırım yapma imkanı sunan hizmetini başlattı. Grayscale Digital Infrastructure Opportunities LLC’nin (GDIO), bugün itibariyle kullanıcıların elinin altında olduğunu belirtti. Dijital varlık şirketi, GDIO’nun günlük operasyonlarını güncel fiyatlardan yürütebilmek için, dijital varlık madenciliği ve bahis altyapısı sağlayıcısı Foundry altyapısını kullanacak.

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, şunları söyledi:

“Grayscale’in kripto ekosisteminin merkezindeki benzersiz konumu, yatırımcıların farklı piyasa döngüleri boyunca sermayeyi işe koymasına olanak tanıyan teklifler oluşturmamızı sağlıyor.”

Şirket, operasyonlarını kullandığı Foundry ile ortak hareket edecek. Yatırımcılarına temettü dağıtmak isteyen varlık şirketi, Foundry altyapısındaki dağıtım mekanizmasını kullanacak.

Böylelikle, BTC madenciliği ürününe yatırım yapan kullanıcılar, aynı zamanda temettü kazanma imkanına erişecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x