Yükleniyor...

Grayscale’in Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum Classic Fonları Artık SEC’ye Rapor Verecek

Önde gelen dijital varlık yöneticisi Grayscale’in Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum Classic fonları artık SEC’ye rapor verecek.  Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz

grayscalein bitcoin cash litecoin ve ethereum classic fonlari artik secye rapor verecek

Önde gelen dijital varlık yöneticisi Grayscale’in Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum Classic fonları artık SEC’ye rapor verecek. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Forbes’un paylaştığı habere göre, yönetimi altında yaklaşık 50 milyon dolarlık kripto varlığı bulunan Grayscale Investments’ın Bitcoin Cash Trust, Litecoin Trust ve Ethereum Classic Trust ürünleri ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) rapor veren şirketler haline geldi.

Şirketin CEO’su Michael Sonnenshein hamle hakkında konuştu ve yatırımcıların bunu istediğini kaydetti. Sonnenshein ayrıca fonları SEC’ye rapor veren şirketler haline getirmenin daha geniş bir yatırımcı akışına yol açacağını söyledi. 

Hamle ile birlikte hisselerin kilitlenme süresi bir yıldan altı aya düşecek ve bir ETF’ye dönüştürmek daha kolay hale gelecek. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x