Yükleniyor...

Grayscale’in Sahibi Barry Silbert, Bitcoin’in (BTC) Olası Yönünü Yorumladı

Digital Currency Group CEO'su Barry Silbert, Bitcoin'in 100.

grayscalein sahibi barry silbert bitcoinin btc olasi yonunu yorumladi

Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert, Bitcoin’in 100.000 dolara doğru gittiğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grayscale’in ana şirketi olan Digital Currency Group’un kurucusu Barry Silbert, Bitcoin’in potansiyel yönü hakkındaki görüşlerini paylaşmak için Twitter’a gitti.

Silbert, 100.000 dolarlık fiyat seviyesini Bitcoin için bir “mıknatıs” olarak nitelendirdi. Paylaşımına iki yıl önce Bitcoin için 20.000 dolar seviyesi hakkında aynı şeyi söylediği bir tweet’ini de ekledi.

O gün, önde gelen kripto para 4.023 dolardan işlem görüyordu ve Aralık 2017’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları yeniden yakalamadan on ay önceydi.

Bu yıl 14 Nisan’da Bitcoin, 64.863 dolarlık yeni bir tarihi zirveye yükseldi. Şimdiye kadar, kısmen Elon Musk’ın Bitcoin’in çevre dostu olmayan bir varlık olduğu ve Çin’in BTC madencileri üzerindeki baskısıyla ilgili kritik tweet’lerinin neden olduğu büyük bir düzeltmenin ardından fiyat 30.000 dolar seviyesine düştü.

Son zamanlarda önemli ölçüde bir toparlanma yaşayan Bitcoin, Cumartesi günü neredeyse 48.000 dolara kadar yükseldi. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre Bitcoin, yayın saati itibariyle 45.798 dolardan işlem görüyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x