Yükleniyor...

GTA VI isimli bir coin patlama yaptı: Yüzde 3000’den fazla artış!

GTA VI fragmanının yayımlanmasıyla birlikte piyasaya sürülen aynı isimli coin'lerde inanılmaz bir artış yaşandı.

Fotoram.io 88

GTA VI fragmanının yayımlanmasıyla birlikte piyasaya sürülen aynı isimli coin’lerde inanılmaz bir artış yaşandı.

GTA VI fragmanının sızdırılmasıyla beraber harekete geçen oyunun firması Rockstar Games, sonunda resmi fragmanı yayımladı. Oyun tutkunlarının aylardır beklemiş olduğu GTA VI, kripto endüstrisini direkt olarak kasıp kavurdu. GTA6 adıyla piyasaya sürülen onlarca coin, DEX‘leri adeta işgal etti.

Kritpo yatırımcısı fırsatı kaçırmadı!

GTA VI fragmanının piyasa düşmesiyle birlikte aynı isme sahip coin’lere saldıran kripto yatırımcısı, istatistikleri inanılmaz bir yere taşıdı. Örneğin GTA6/wETH paritesi, yalnızca sekiz saat içinde yüzde 30067 oranında artış kaydetti. Aynı zamanda 2,45 milyon dolarlık piyasa değeri, 96 yatırımcı ve 512.170 dolarlık işlem hacmine ulaşarak oyun ve kripto sektöründe günem yarattı.

Ekran Resmi 2023 12 05 11.45.30

Mal boşaltanlar da oldu!

Rockstar Games’in resmi duyurusuyla gelen pump etkisi, zaman zaman yerini dump’a bıraktı. GTA6 ismini taşıyan pek çok kripto parada sert yükselişler gözlemlenmiş olsa da bu durumu lehine kullanan yatırımcılardan mal boşaltanlar da oldu. Örneğin bir başka GTA6/wETH paritesi, yalnızca iki gün içinde yüzde 95,11 değer kaybetti.

Ekran Resmi 2023 12 05 12.27.57

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner