Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Hazır Mısınız? Netflix'ten Çok Özel Kripto Para Belgeseli Geliyor!

Hazır Mısınız? Netflix’ten Çok Özel Kripto Para Belgeseli Geliyor!

ABONE OL:google-news

Bu yılın başlarında ağırlıklı olarak altcoin’leri konu edinen yeni bir Netflix belgeselinin geleceği yönünde söylentiler dolaşmaya başladı. Son gelişmeler bunun bir söylentiden daha fazlası olduğunu gösteriyor. Belgesel çekimlerinin yanı sıra yapılan röportajların sahne arkası fotoğrafları sızdırılıyor.

Resmi PACcoin Twitter hesabından, Pac Coin’in yardımseverlik direktörü Robin Matthes ile belgesel için bir röportaj yapıldığı ve belgeselin Netflix’te yayınlanacağına ilişkin bir tweet atıldı:

Elbetteki belgesel sadece PAC Coin ile sınırlı olmayacak, aynı zamanda birçok yüksek profilli kripto para projesi ve kurucularıyla yapılmış röportajlar bulunacak. İşte belgesel için röportaj veren isimlerden bazıları:

  • Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin
  • Bitmain’in kurucusu Jihan Wu
  • Tron’un kurucusu Justin Sun
  • Binance’ın kurucusu Yi He
  • Cardano’nın kurucusu Charles Hoskinson
  • VeChain’in kurucusu Sunny Lu
  • OmiseGo’nun kurucusu Jun Hasegawa
  • Neo’nun kurucusu Da Hongfei
  • Bitcoin Cash‘in kurucusu Roger Ver

Belgeselde öne çıkacak olan diğer kripto para projeleri arasında Grecone, Plasma, Decentraland, Ripio ve Melonport yer alıyor. Bunun gibi yıldızlarla dolu bir kadro ile bu belgeselin kripto paralara önyargısı olan insanların düşüncelerini değiştireceğinden emin olabiliriz.

Gerçek Bir Oyun Değiştirici Olabilir

Bu belgesel, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için gerçek bir oyun değiştirici olabilir. Çünkü tüm piyasa için ücretsiz reklam yapacak ve binlerce yeni bireysel yatırımcıyı piyasaya çekecek.

Dünya nüfusunun çoğunluğu hala kripto paralardan habersiz. Birçok insan onları öğrenmeyi çok zor buluyor. Bu belgesel, kripto para birimlerinin insanlara tanıtımı için mükemmel bir yol olacak. Milyonlarca insanın belgeseli izlemesi ve kripto para birimlerini satın almaya başlaması piyasanın yeni seviyelere çıkmasında bir katalizör olabilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar