Hintli Rock Grubu Euphoria, Bir Sonraki Albümünü NFT Olarak Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Hintli Rock Grubu Euphoria, Bir Sonraki Albümünü NFT Olarak Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Hintli Rock grubu Euphoria, 'SALE' adlı son albümünü NFT biçiminde piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Euphoria

Hintli Rock grubu Euphoria, ‘SALE’ adlı son albümünü NFT biçiminde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Grup, NFT müzik albümünü ve dokuz sahne arkası fotoğrafını NFT platformu Token Runway’de yayınlayacak ve ardından açık artırmaya çıkacak.

Euphoria’nın 8’inci albümü ‘SALE’, yaşam deneyimleri arasında bir yolculuğa çıkaracak 7 şarkıdan oluşuyor. Euphoria Kurucusu Şarkıcı-Yazar Palash Sen’in kariyerinin çeşitli zamanlarında yazılan her şarkı, kendisi ve grup tarafından tanık olunan, hissedilen gerçek bir hayat hikayesini temsil ediyor. Albüm esasen 17 yıllık sıkı çalışma ve tutkunun 7 duygulu parçada toplanmış hali.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Token Runway’in Kurucu Ortağı Priyank Mahajan, Euphoria grubunun NFT müzik sanatı hakkında şöyle konuştu;

“Euphoria ile blockchain destekli bu yolculuğa çıkmaktan heyecan duyuyoruz. Sistem, içerik üreticileri ve alıcılar arasında güveni garanti eden bir tarzda inşa edilmiştir. Euphoria’nın ilk NFT eserinde çalışabildiğimiz için heyecanlıyız.

Euphoria Kurucusu ve Şarkıcı Palash Sen, NFT pazarına olan ilgiye değinerek şunları söyledi;

“Müziğimizi tüm topluluklara götürmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Bu, çalışmalarımızın küresel blok zinciri topluluğuna erişimini genişletecek bu yüzden sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu hareketin bir parçası olmamız bizim için. NFT’ler yepyeni bir şey sunuyor. Uzun vadede, hayranlar müzisyenlerin özel çalışmalarına erişebilecek ve CD, kaset ve plaklarda olduğu gibi müziğin mülkiyeti kavramını geri getirecek.”

Palash, gelecek planlarıyla ilgili şöyle konuştu;

“SALE’ın NFT olarak piyasaya sürülmesinden sonra, daha fazla içerik, hatıra, Euphoria demoları ve birçok özel şeyi yayınlamak için bir yıllık takvim ya da bir yol haritası oluşturmaya da çalışacağız. İlgilenen ve sıra dışı koleksiyonlar arayan bir kitleyle bağlantı kurmamıza yardımcı olduğu için NFT’ler çok heyecan verici. İlk NFT projemiz için Token Runway ile işbirliği yapmaktan çok mutluyuz. Onlarla çalışmak gerçekten çok keyifli.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x