Holdex Finance Sözünü Tuttu: Listelenme Haberleri Art Arda Geliyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Holdex Finance Sözünü Tuttu: Listelenme Haberleri Art Arda Geliyor!

FinTech ve DeFi alanında yenilikçi ve modernize edilmiş tekniklerle donatılan Holdex Finans yaptığı duyuru ve geliştirmelerle kripto finans piyasasında gündemde kalmaya devam ediyor.

FA39JDlX0AA1jEe

FinTech ve DeFi alanında yenilikçi ve modernize edilmiş tekniklerle donatılan Holdex Finans yaptığı duyuru ve geliştirmelerle kripto finans piyasasında gündemde kalmaya devam ediyor. ICO 1. aşamasını 0,1 dolarlık fiyat ve %100 başarı oranıyla, 2. aşamayı 0,20 dolarlık fiyatıyla %100 başarıyla tamamlayan ekip, 3. ve son ICO çalışmasını da 0,30 dolarlık fiyatıyla yine %100 başarıyla, bitiş tarihinden 4 gün önce sonuçlandırdı. 30 Eylül 2021 itibariyle Hotbit, 1 Ekim 2021 itibariyle de Probit, P2PB2B ve Indoex piyasalarında listelenen Holdex Finance’in geleceği parlak gözüküyor.

İnovasyon alanında yaptığı geliştirmelerle bu yılın tartışmasız en çok konuşulan projelerinden biri haline gelen Holdex’e yatırımcının ilgisi o kadar yoğun oldu ki 3. ICO aşaması tokenların tükenmesi üzerine dört gün önceden bitirildi. Yoğun ilgiye rağmen ekip plan ve sözlerine sadık kalarak kalan dört gün için satışa token sürmedi.

Listelenmeler Başladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ICO süreci biter bitmez borsa listelenme haberleri art arda gelmeye başladı. İlk önce P2PB2B Exchange ve İndoEx’te listeleneceğini duyuran Holdex, daha sonra Hotbit ve son olarak Probit’te de yer alacağının müjdesini verdi.

CertiK listelenmesini de gerçekleştiren ekip, Ekim ayı içerisinde piyasanın en büyük bilgi platformları olan CoinMarketCap, Coingecko ve CoinMarketCal sitelerinde de yayınlanacaklar.

Yeni listelenme haberleri ise yolda. Çok yakında listelenmenin gerçekleşeceği pazarlar arasında Kucoin, Gate.io, Okex, Huobi, Bitfinex, Bithumb, Poloniex, BtcTurk Pro, Indoex, MXC gibi  büyük platformlar da bulunuyor.

3 Ayda %500 Kar

Holdex ICO yatırımcılarının yüzü fiyatlanma açısından da güldü. 0.1 dolar ile satışa başlayan Holdex’in şu an borsalardaki fiyatı 0,5 dolar seviyesinde. Yani 3 ay öne Holdex’in ilk ICO sürecinde 10.000 dolarlık yatırım yapan bir kişi şu an 50.000 dolar değerinde Holdex Token’a sahip. Özellikle Bitcoin’in fiyatının negatif seyrettiği son 3 ayda yatırımcısına %500’e varan kar sağlayan Holdex Token’ın sıradaki hedef fiyatı 1 dolar olarak gösteriliyor.

Almak İçin Geç Değil!

Holdex Token almak hala geç değil. 1 Ekim itibariyle borsalardan 0,5 dolara edinebildiğiniz Holdex Token’ın yalnızca %10’una denk gelen maksimum 10 milyon adeti ilk listelemede dolaşımda olacak. Arz  miktarına göre diğer projelerle kıyasladığımızda eğer işler yolunda giderse bir süre sonra 75-300 dolar arasında alıcı bulması ihtimaller arasında.

Holdex Artık Daha Güvenli!

ICO ve IEO sürecindeki projeler için yatırımcının en önem verdiği olguların başında güvenlik geliyor. Güvenlik anlamında yeterli yatırımı yapmayan projelere yapılan siber saldırılarda gerek proje gerek yatırımcının çok fazla kayıp yaşadığına daha önce şahit olduk.

Holdex, ortaya çıktığı günden bu yana yatırımcıya güven noktasında bir çok adım attı. Siber güvenlik alanında faaliyet gösteren global firmalarla çalışan Holdex, yine bir çok akıllı kontrat yardımıyla projeyi zamanla daha güvenilir hale getirdi.

Bu adımlar neticesinde kripto finans alanında yıllardır kapsamlı ve şeffaf raporlar üreten, projeleri güvenlik alanında değerlendirerek puanlayan CertiK; Holdex’i listelemeye başlayacağını duyurdu. CertiK ekibi Holdex hakkında kapsamlı bir rapor hazırlarken, CertiK kullanıcılarının %96’sı Holdex’i güvenli bulduğunu site üzerinden oyladı.

Ayrıca yatırımcılarını küçük yada büyük ayırt etmeden, dolaşımda olan token sayısını artırmayarak fiyatta manipülasyon olasılığının önüne geçen Holdex Platformu, ICO yatırımcıları, Airdrop kazananları ve farming, staking ödülleri hariç tüm tokenlerini her 3 ayda bir %10’u açılacak şekilde kilitleyerek yatırımcılarını koruyacağının garantisini veriyor

Partnerlikler Çok Yakında

Holdex ekibi, partnerliklere önem verdiğini geçtiğimiz günlerde yaptıkları şu açıklamayla belirtmişti:

“Holdex Finance olarak iş birliklerine çok önem veriyor, birlikte büyümenin gücüne oldukça inanıyoruz. Blockchain tekolojisine hizmet eden, bu alana katkı sunan sizin gibi projelerle karşılıklı çıkarlar doğrultusunda yapılabilecek çok çalışma ve partnerlik imkanı olduğuna inanıyoruz.”

Yayılan haberlere göre ekip, AVAX, SOLANA, POLKADOT, FUSHİON ve POLYGON gibi isimlerle görüşme halinde. Eğer partnerlik haberleri de listelenme haberleri gibi art arda gelirse, hızlı bir fiyatlanma olacağı aşikar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x