Yükleniyor...

Hut 8, Zorlu Piyasa Koşullarına Rağmen Varlıklarını Artırdı

Kanada menşeili Bitcoin (BTC) madencilik şirketi Hut 8 Mining, zorlu piyasa koşullarına rağmen uzun vadeli stratejisiyle kazancını artırdı.

Hut 8 Zorlu Piyasa Kosullarina Ragmen Varliklarini Artirdi

Kanada menşeili Bitcoin (BTC) madencilik şirketi Hut 8 Mining, zorlu piyasa koşullarına rağmen uzun vadeli stratejisiyle kazancını artırdı.

Birçok madencilik şirketi öz varlıklarını satarken Hut 8 sermayesini artırmayı başardı.

Hut 8 HODL’a Devam Etti

Ayı dönemi kripto para piyasasını ve şirketlerini zorlamaya devam ediyor. Şirketler piyasanın bu durumuna karşı önlem alarak operasyonlarını sürdürmeye çalışıyorlar. Birçok şirket bu dönemde varlıklarını satarak çözüm arasa da Hut 8 varlıklarını satmama yolunu izledi. Bu strateji şirketin varlıklarını artırmasına yol açtı.

Ağustos döneminin bitmesiyle beraber açıklanan raporda Kanadalı madencilik şirketi Hut 8, geçtiğimiz dönemde Bitcoin (BTC) varlığını 375 adet BTC artırarak 8.111 Bitcoin’e getirdi.

Hut 8 Ağustos’ta 375 Bitcoin üretti ve bu da günlük 12,1 Bitcoin’e denk geliyor. Hut 8 uzun süredir izlediği HODL stratejisi kapsamında kendi çıkardığı 375 Bitcoin’in tamamını kilitledi. Böylece şirketin rezervinde tuttuğu Bitcoin sayısı 31 Ağustos itibariyle 8.111 adet BTC oldu. Şirketin kurulu ASIC hash oranı kapasitesi ay sonunda 2,98 EH/s olarak kayıtlara geçti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner