Yükleniyor...

Hyosung America, 175.000 ATM’sine Kripto Satın Alma Hizmeti Ekliyor

Kripto para birimlerinin hızlı bir şekilde gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki çalışmalar da hız kazanmış durumda.

hyosung america 175 000 atmsine kripto satin alma hizmeti ekliyorad

Kripto para birimlerinin hızlı bir şekilde gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki çalışmalar da hız kazanmış durumda. Son olarak elde edilen bilgilere göre; ATM sağlama şirketi Hyosung America, 175.000 ATM’ye ve uygulamasına kripto para satın alma hizmeti ekleyecek.

Hyosung America’dan 175.000 ATM’sine Kripto Satın Alma Hizmeti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hyosung America, şirketin Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan 175.000 ATM’sinde kripto para satın alma özelliği ekleme hizmeti ekleyeceğini açıkladı. Bu hamlesi için şirket kriptoya sağlayıcı DigitalMint ile bir ortaklık anlaşması imzaladı.

hyosung america 175 000 atmsine kripto satin alma hizmeti ekliyorADD

Hyosung America, DigitalMint’in kripto satın alma hizmetlerini, şirketin ATM’leri için inşa edilen API tabanlı uygulama mağazasına ekleyecek.

Bununla birlikte, DigitalMint’in hizmetlerini dahil etmek isteyip istemediklerine karar vermek belirli ATM operatörüne bağlı olacak. Bu da Hyosung’un 175.000 ATM’sinin çoğunluğunun BTC alımını destekleyeceği anlamına geliyor.

Hyosung America’nın CMO’su Brad Nolan, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Uygulama mağazasıyla, perakende yazılım platformumuzu kullanan herhangi bir ATM operatörü, ATM’lerinin daha fazlasını yapmasını sağlamak için DigitalMint gibi uygulamalara abone olabilir ve indirebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x