Yükleniyor...

İki haftada milyoner oldu: Aldığı memecoin 4827x yaptı!

Geçtiğimiz günlerde Avalanche ağında piyasaya sürülen COQ isimli bir memecoin, piyasaya yeni milyonerleri katmaya devam ediyor.

Fotoram.io 109

Geçtiğimiz günlerde Avalanche ağında piyasaya sürülen COQ isimli bir memecoin, piyasaya yeni milyonerleri katmaya devam ediyor. Avalanche’ın en iddialı memecoin‘leri arasında yer alan COQ soluksuz yükselişiyle fiyatını inanılmaz bir oranda katladı. Kolay ve hızlı yoldan kazanç fırsatları arayan kripto yatırımcıları ise soluğu bu memecoin’de aldı. Projeye çok önceden dahil oalan bir yatırımcı, 450 dolarlık COQ alımıyla bakiyesini yalnıza iki hafta içinde 2,19 milyon dolara çıkardı.

Küçük yatırımcıdan balina olmaya uzanan yol!

Gizemli kripto yatırımcısı ilk olarak yedi farklı adres ile toplamda 17,26 AVAX (454 dolar) karşılığında 4,86 trilyon COQ satın aldı. Daha sonrasında ise 4,61 trilyon COQ’u 32.251 AVAX (1,26 milyon dolar karşılığında) ve 259.000 USDC’den sattı. Şu an için 250 milyar COQ’a (700.000 dolar) sahip olan yatırımcının toplam kârı ise 2,19 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.

BONK‘tan sonra piyasaya damga vuran ilk memecoin COQ hem teknik hem de temel analiz açısından pozitif seyrini sürdürüyor. Avalanche ekosisteminden büyük bir destek gören popüler coin, sosyal medya platformlarında trend haline geldi. Özellikle de Türkiye kripto endüstrisinde ismini geniş kitlelere duyuran COQ pek çok fenomenin radarına girmiş durumda. Son olarak KuCoin ve HTX’te listelenen COQ’un bundan sonraki gidişatının nasıl olacağı ise merakla bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x