Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri İki Ünlü Analistin Öngörüsü: Bitcoin Fiyatında Büyük Bir Düzeltme Yolda!

İki Ünlü Analistin Öngörüsü: Bitcoin Fiyatında Büyük Bir Düzeltme Yolda!

ABONE OL:google-news

Bitcoin fiyatı son dönemde ciddi oranda yükseldi. Dijital varlık geçtiğimiz hafta Pazar günü 8.500 doların üstüne çıktı ve 9.000 dolara göz kırptı. Pazar günü Bitcoin gibi diğer tüm varlıklar değerini yüzde 10’dan fazla artırdı.

Yüksek alım baskısı Bitcoin fiyatının yılın en yüksek seviyesine çıkmasını sağladı. Bazıları bunun fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine götüren boğa koşusunun ayak sesi olduğunu söylese de, bazıları bu yükselişe şüpheyle yaklaşıyor.

Analist Peter Brandt, alım baskısıyla Bitcoin’in 9.000 dolara yaklaştığını ve Bitcoin’de bu parabolik hareketin FOMO aşamasına girdiğinin sinyalini verdi. Bilmeyenler için bu yeni bir düşüşün çok yakın olduğu anlamına geliyor.

Brandt, boğaların tükenmişlik yaşamasının büyük bir fiyat düzeltmesine neden olacağını belirtiyor. Trader, fiyattaki büyük düzeltmenini ne zaman ve nerede başlayacağından bahsetmedi, ancak düzeltme öncesi Bitcoin fiyatında hedefin 9.320 dolar ve 10.600 dolar olabileceğini belirtti.

Brandt, ufukta böyle bir düzeltmenin olacağını öngören tek kişi değil. Bir başka analist Walter Wyckoff, Bitcoin’in 9.800 dolara kadar yükselebileceğini dile getirdi, ancak yüzde 40’lık bir düzeltmeyle fiyatın 5.800 dolara kadar düşebileceğinin sinyalini verdi.

Bazıları Bitcoin‘in yükselişinin yakın dönemde durmayacağı görüşünde. Teknik analizler 10.000 doların üstüne çıkacağı fikrini destekliyor. Saygıdeğer analist Alex Krüger, takipçilerine Bitcoin’in daha yükseleceğini söyledi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar