Immutable Holdings CEO'su: Bitcoin'in Piyasa Değeri, Altını İkiye Katlayacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Immutable Holdings CEO’su: Bitcoin’in Piyasa Değeri, Altını İkiye Katlayacak

Immutable Holdings’den Jordan Fried Bitcoin hakkında konuştu.

immutable holdings ceosu bitcoinin piyasa degeri altini ikiye katlayacak

Immutable Holdings’den Jordan Fried Bitcoin hakkında konuştu. 

Immutable Holdings’in CEO’su ve başkanı Jordan Fried Kitco News’e Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Jordan, özellikle tüm arzı çıkarıldığında Bitcoin’in 1 milyon fiyat hedefine ulaşacağını düşünüyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Jordan Bitcoin’i altının ikinci versiyonu olarak nitelendirdi ve değerli metallerin piyasa değerinden iki katından fazlasına ulaşabileceğini öne sürdü. Varlıktaki son yükselişin ise “sadece bir başlangıç” olduğunu söyledi:

“Bitcoin “altın 2.0” ve bir gün altının yaklaşık 10 trilyon dolarlık piyasa değerini geçecek. Aslında, yeni nesil altın olduğu göz önüne alındığında, Bitcoin muhtemelen altının piyasa değerini ikiye katlayacak ve 20 trilyon dolara veya daha fazlasına ulaşacak, bu da 21 milyona yakın madeni paranın çıkarılması durumunda madeni para başına 1 milyon dolar anlamına geliyor.”

Jordan ayrıca Bitcoin’in piyasa değerinin bir noktada ABD’nin tüm ekonomik çıktısını geçecek hale geleceğini söylüyor. Kripto varlıkların aşırı para basımı nedeniyle bir cennet haline geldiğini söyleyen yönetici, kripto varlıklardaki kıtlık kavramının da korunması gerektiğini söylüyor. Jordan, Bitcoin’de öngördüğü 1 milyon dolarlık fiyat hedefini de arzın 21 milyon ile sınırlı kalması ile açıklıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x