Independent Reserve ve DBS Vickers, Kripto Hizmeti İçin Singapur Düzenleyicisinden Onay Aldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Independent Reserve ve DBS Vickers, Kripto Hizmeti İçin Singapur Düzenleyicisinden Onay Aldı

Kripto varlık işlem platformu Independent Reserve, Singapur'da kripto hizmeti sağlamak için Singapur Para Otoritesinden (MAS) onay almayı başardı.

singapur

Kripto varlık işlem platformu Independent Reserve, Singapur’da kripto hizmeti sağlamak için Singapur Para Otoritesinden (MAS) onay almayı başardı. Düzenleyici ayrıca DBS Bank’in aracılık koluna da yeşil ışık yaktı.

MAS, Avustralya merkezli Independent Reserve’in Singapur’da perakende ve kurumsal yatırımcılara kripto hizmeti sunmasına onay verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Singapur Para Otoritesi, resmi olarak onay vermeden önce, müşteri koruma mekanizmaları, bilgi teknolojisi hizmetleri işlemleri ve uyun yapıları gibi çeşitli faktörleri de değerlendirdi.

Independent Reserve CEO’su Adrian Przelozny konuyla ilgili olarak düşüncelerini dile getirdi:

“İyi düzenlenmiş bir ortam hem yatırımcılara hem de kripto endüstrisi paydaşlarına fayda sağlayacaktır. Kripto endüstrisi için özel hazırlanmış kurallarla Singapur, Asya’daki en net ve en ayrıntılı düzenlemelere sahip ülkedir. Artık Independent Reserve de tam lisanslı kripto borsalarından bir tanesi oldu”

DBS Vickers da Onay Aldı

Tıpkı Independent Reserve gibi DBS Bank’in aracılık kolu olan DBS Vickers da dijital hizmet sağlamak için Singapur Para Otoritesi’nden onay almayı başardı.

DBS Sermaye Piyasaları Başkanı ve DBS Dijital Borsa Başkanı Eng-Kwok Seat Moey şunları söyledi:

“MAS’tan düzenleyici onay alan DBSV, artık kurumsal yatırımcıları desteklemek için daha iyi bir konumda yer alıyor. Bu anlaşmayla birlikte, tokenlaştırma, listeleme, trade ve saklama hizmetleri gibi birçok çözümün önü açılmış oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x