Yükleniyor...

İnsani ve Ahlaki Değerler Üzerinde Yükselen Caizcoin Nedir?

Evrensel insani değerler üzerine inşa edilen kripto para birimi Caizcoin, yatırımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

2021 03 23 09.59.27 1

Evrensel insani değerler üzerine inşa edilen kripto para birimi Caizcoin, yatırımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Yakın zamanda lansmanı yapılacak Caizcoin’in, yılın üçüncü çeyreğinde alım satım platformlarında yerini alması bekleniyor.

Blockchain teknolojisi ve kripto para dünyasına artan ilgi dijital varlıkların çeşitlenmesine destek olmaya devam ediyor. İslami değerler odağında geliştirilen kripto varlığı olan Caizcoin, güvenilir, hızlı ve kolay uluslararası para transferlerine olanak sağlayan blockchain teknolojisiyle çalışıyor. Adaletli, geniş katılımlı ve sorunsuz para transferi olanaklarının yanı sıra arz-talep prensipleriyle güvenilir bir yatırım aracı olarak yüksek getiri potansiyeli barındırıyor. 

Herkes için finansal özgürlük vizyonuyla hareket eden Caizcoin, inanç esaslı ahlaki değerlerin modern finans dünyasıyla entegrasyonunu sağlamayı hedefliyor. Güven duygusunun ve dijital finans ekosisteminin büyümesini sağlayacak anahtarlardan biri olduğuna inanılan Caizcoin, merkeziyetsizlik ilkesiyle şeffaf ve anonim bir şekilde kripto para takasına olanak sağlıyor.

Dijital finans profesyonelleri tarafından İslami Finans ilkeleriyle geliştirildi

Almanya’da alanında uzman ekonomistler, akademisyenler, dijital finans profesyonellerinin katılımıyla İslami finans ilkelerine sadık kalınarak kurulan Caizcoin, inanç değerlerini esas alan bir dijital ekosistem sunuyor. İslami finans hukukuna uygunluğu onaylanan Caizcoin, ahlaki değerleri benimseyen hedef kitlesiyle güven ve şeffaflık temelinde yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor. Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinden yatırımcı portföyüne sahip olan Caizcoin, ödeme aracı olmasının yanı sıra yatırım aracı olarak da ilgiyle karşılanması bekleniyor. Hâlihazırda güncel tezgahüstü piyasalarda (OTC) işlem gören Caizcoin’de, alıcı ve satıcı arasında borsa gözetimi olmadan doğrudan takas işlemi gerçekleştirilebiliyor.

İnanç ve ahlaki değerler odaklı evrensel kripto para birimi

Hedef kitlesini sadece Müslüman dünyasıyla sınırlamayan Caizcoin, İslami değerler üzerine inşa edilen doğasında evrensel bir kriptopara birimi olmayı hedefliyor. Yatırımcıları modern İslami finansın kesin ve gerçek faydaları ile tanıştıran Caizcoin, stratejileri ve etik prensipleriyle iş dünyasında ve bireysel finansal süreçlerinde blockchain teknolojisinin gücüne inanıyor.

Finansal yatırımların verimli şekilde yönetilmesinin önünü açan Caizcoin, yatırımcıları için bir sadakat programı da sunuyor.

PoS (Proof of Stake) teknolojisi sayesinde bloklar daha az enerji ile oluşturuluyor

Caizcoin’in blockchain altyapısını oluşturan Caizchain, farklı bilgisayarlardaki işlemleri kaydetmek için kullanılan bloklardan oluşan, merkezi olmayan, dağıtılmış bir dijital defterdir.

Caizcoin, kriptopara ekosisteminde en çok tartışılan madencilik aşamasında harcanan yüksek enerji miktarı ve maliyetler hususunda farklılığını ortaya koyuyor. Madencilik olmadan 999.999.999 adet olarak piyasada yer alacak olan Caizcoin, Caizchain zincirlerinin aşırı enerji harcanmadan canlı tutulmasını sağlayan PoS (Proof of Stake) protokolünü kullanıyor. Caizchain’in mantıksal olarak işleyişi donanım, ağın oluşturulması (node keşfi, bilgi yayma ve doğrulama), PoS protokolü ile mutabakat, bloklarının oluşması ve uygulama aşamalarından oluşuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner