Yükleniyor...

Instagram’a NFT Koleksiyonlarını Satışa Çıkarma Özelliği Gelebilir

Uygulama geliştiricisi Alessandro Paluzzi, yakın bir zamanda Instagram’a yeni özelliklerin geleceğini bildirdi

nft instagram

Uygulama geliştiricisi Alessandro Paluzzi, yakın bir zamanda Instagram’a yeni özelliklerin geleceğini bildirdi. Yenilenen trendlere sürekli ayak uydurduğunu gösteren platformun en dikkat çekici yeni özelliği ise, tüm dijital dünyanın ilgilenmeye başladığı NFT pazarına yönelik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Instagram’a gelecek özellikleri önceden duyuran Paluzzi, Instagram’ın uygulamadaki etkileşimi artırmayı, yayın içi NFT’lerin veya dijital ürünlerin yükselişinden yararlanmayı amaçlayan özelliklerin geleceğini duyurdu.

Son zamanlarda çokça ilgi görmeye başlayan NFT’lerin, sadece belirli başlı internet siteleri veya platformlar üzerinden satışları gerçekleşiyor. Bu NFT satışlarına yakın bir zamanda Instagram’da da yer vereceği duyuruldu.

Instagram, Collectibles adı verdiği NFT koleksiyonlarını satışa çıkarma özelliğini henüz resmi olarak açıklamasa da Paluzzi, geçtiğimiz günlerde bu yeni özelliğin platformda nasıl görüneceğine dair kısa bir video paylaştı.

Bu geliştirmeyle birlikte kullanıcılar takip ettikleri hesaplardaki dijital eserler için ödeme yapıp o eserlere sahip olabilecekler. İçerik üreticileri de Instagram’ı dijital sergileri olarak kullanabilecek.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x