Yükleniyor...

Inter Milan Fan Token (INTER) Nedir?

Inter Milan Fan Token (INTER), İtalya’nın dünyaca ünlü futbol kulübü Inter Milan’ın resmi taraftar token'ıdır.

inter

Inter Milan Fan Token (INTER), İtalya’nın dünyaca ünlü futbol kulübü Inter Milan’ın resmi taraftar token’ıdır. Diğer tüm taraftar token’ları gibi INTER de taraftarları ile kulüp arasında bağ kurmayı hedeflemektedir.

Inter Milan Fan Token (INTER) Nedir?

Inter Milan Fan Token (INTER), spor kripto blokzinciri olarak bilinen Chiliz ağındaki ünlü İtalyan futbol kulübü Internazionale Milan ve Socios.com ile işbirliği içinde geliştirilen taraftar token’ıdır. 10 Eylül 2021 tarihinde ön satışa sunulan Inter Milan Fan Token (INTER), bir ERC-20 token’ıdır.

İtalya Serie A’nın en prestijli kulüplerinden biri olan Inter Milan ile taraftarlar arasındaki ilişkiyi güçlendirmeyi hedefleyen Inter Milan Fan Token (INTER), kullanıcılarına birçok avantaj da sunmaktadır. Inter Milan Fan Token (INTER) sahipleri, kulüp kararlarında söz sahibi olabilir, kutlamalara katılabilir ve kulübe özel pek çok avantaja sahip olabilmektedir. Ayrıca, Inter Milan Fan Token (INTER) sahipleri, kulübün düzenlediği özel etkinliklerden, NFT sektöründeki etkileşimlerden ve kulüple ilgili çeşitli ödüllerden ve VIP fırsatlarından yararlanabilmektedir. Ön satışlarda 1 milyona ulaşan Inter Milan Fan Token (INTER), Whitepaper’ında “Bir Taraftardan Fazlası Ol” mottosu ile tanıtılmaktadır.

Inter Milan Fan Token (INTER) Grafik


Inter Milan Fan Token (INTER) Fiyatı

Şu anda 1 Inter Milan Fan Token 52.22 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Inter Milan Fan Token 1.59 $ dolardır.

Inter Milan Fan Token fiyatı son 24 saatte -2.41% değişim ile şu anda 52.22 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Inter Milan Fan Token hacmi 550,815 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 8,130,159 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner