İstanbul'daki Sanat Fuarında NFT Eserler de Yer Alacak • Coinkolik
Yükleniyor...

İstanbul’daki Sanat Fuarında NFT Eserler de Yer Alacak

İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda 4-7 Kasım tarihleri arasında ikinci kez ‘Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’ düzenlenecek.

Istanbul fuar

İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda 4-7 Kasım tarihleri arasında ikinci kez ‘Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’ düzenlenecek. Organizasyonda antika ve NFT eserler bir araya getirilecek.

Plastik ve görsel sanatlara kadar birçok eserin sergileneceği fuar, ünlü piyanist Gülsin Onay’ın 3 Kasım Çarşamba günü vereceği piyano resitali eşliğinde başlayacak. 4-7 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda genel ziyarete açık olacak fuar, sanatseverlerin tercih noktası olacak.

istanbul nft
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Organizasyon 4 gün sürecek ve katılımcı firmalar değerli sanat eserlerini görücüye çıkararak ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Alanında uzman konukların katılımıyla akademik buluşmalar ve paneller gerçekleşecek.

Fuarda yerli ve yabancı birçok sanatçı ile eserler tek çatı altında sergilenecek. Fuar antika parçalar ile sanatseverleri geçmişe, NFT koleksiyonuyla geleceğe taşımayı amaçlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x