Yükleniyor...

İsviçre Merkezli Danışmanlık Şirketi, Shiba Inu’yu (SHIB) Kabul Edecek

İsviçre merkezli çok uluslu özel bir danışmanlık firması olan Fidinam, Shiba Inu'yu ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini açıkladı.

fidinam shiba

İsviçre merkezli çok uluslu özel bir danışmanlık firması olan Fidinam, Shiba Inu’yu ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini açıkladı.

Shiba Inu Venezuela topluluğunun yöneticisi olan @ShibaXanders isimli Twitter kullanıcısına göre, İsviçre’deki çok uluslu danışmanlık şirketi Fidinam, ödeme yöntemi olarak Shiba Inu’yu (SHIB) kabul edecek.

Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’nde varlığı olduğu bildirilen şirket, popüler meme token Shiba Inu’yu kabul ederek kripto piyasasında da adını duyurdu.

Shiba Inu’yu Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Eden Şirketler

Popüler meme token Shiba Inu (SHIB), yeni projeler geliştirerek, çeşitli şirketler ve kurumlarla iş birliği yaparak rakiplerine fark yaratmaya çalışıyor. Dün, Porsche Bayisi, Shiba Inu’yu ödemelerinde kabul ettiğini duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Avustralya merkezli enerji şirketi 1st Energy, BitPay aracılığıyla Shiba Inu ödemelerini kabul edeceğini açıklamıştı.

Geçtiğimiz Şubat ayında ABD merkezli bir streaming platformu olan Sling TV, BitPay aracılığıyla SHIB ödemelerini kabul etmeye başlayacağını duyurmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x