Yükleniyor...

Jack Dorsey’in Ödeme Şirketi Ekibini Genişletiyor

Jack Dorsey'in ödeme firması Block, Bitcoin (BTC) madenciliği ve cüzdan donanımı birimlerini kurmak için işe alım başlattı.

Jack Dorseyin Odeme Sirketi Ekibini Genisletiyor

Jack Dorsey’in ödeme firması Block, Bitcoin (BTC) madenciliği ve cüzdan donanımı birimlerini kurmak için işe alım başlattı.

Block’un merkeziyetsiz finans birimi TBD, bu ayın başlarında Circle ile bir stablecoin ortaklığı duyurdu. Eskiden Square olarak bilinen Block, Bitcoin ve merkeziyesiz finans üzerine adımlar atmaya devam ediyor.

Jack Dorsey’in Şirketi Kripto Hizmetlerini Büyütüyor

Twitter’ın kurucu ortağı ve eski CEO’su Jack Dorsey’in şirketi Block, kripto hizmetlerini genişletmek amacıyla yeni birimler kuruyor.

Şirket, LinkedIn’e test merkezi lideri için yayınladığı bir iş ilanında, madencilik ekibinin “Bitcoin madenciliği ASIC, Bitcoin madenciliği teçhizatı ve ilgili sistemler, yazılım ve altyapı” geliştirdiğini söyledi.

bitcoin 14 kasim

Test merkezi, Block’un madencilik donanımını barındıracak ve madencilik sisteminin donanım ve yazılımını ve genel operasyonel sorunlarını (güç, soğutma, toz, yeniden başlatma, performans izleme, havuza bağlantı) test etmek için kullanılacak.

Firma ayrıca, gelecek nesil ASIC madencilik sistemini geliştirmek ve ilk madencilik teçhizatını ve geleceğin madencilik teçhizatı ürün hatlarını inşa etmek için ürün ve mühendislik yeteneklerini işe alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner