James Bond Serisinin Yaklaşmakta Olan Filmi için NFT Koleksiyonu Başlatılacak • Coinkolik
Yükleniyor...

James Bond Serisinin Yaklaşmakta Olan Filmi için NFT Koleksiyonu Başlatılacak

Mobil öncelikli en büyük dijital koleksiyon platformu VeVe, ikonik James Bond serisinin yaklaşmakta olan filmi için dijital NFT koleksiyonu başlatacak.

james bond NFT

Mobil öncelikli en büyük dijital koleksiyon platformu VeVe, ikonik James Bond serisinin yaklaşmakta olan filmi için dijital NFT koleksiyonu başlatacak. Önde gelen eğlence şirketi Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) ile ortaklık kurdu.

Hayranlar, bir planör ve Safrin’s Mask dahil olmak üzere yeni filmden ilham alan koleksiyonları yalnızca VeVe uygulaması aracılığıyla satın alabilecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CryptoSlate ile paylaşılan bilgiye göre, hayranlar yeni filmden ilham alan bir planör ve Safrin’s Mask gibi koleksiyonları App Store ve Google Play’den indirilebilen VeVe uygulaması aracılığıyla satın alabilecekler. James Bond NFT’lerinin ilk çıkış tarihi yakında açıklanacak.

MGM Pazarlama Direktörü Stephen Bruno şunları aktarı;

“Tüm zamanların en uzun soluklu ve en başarılı film serilerinden biri olan James Bond, dünyanın dört bir yanındaki sadık izleyicilerimizin taleplerini karşılamak için gelişmeye ve yenilik yapmaya devam ediyor. No Time To Die’dan ilk dijital koleksiyonu yaratmak için VeVe ile ortak olmaktan ve hayranlara sinema tarihinin bir parçasına sahip olmak için özel bir fırsat sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

NFT müzayedesi ile ilgili ayrıntıların çoğu hala gizli olsa da, James Bond serisinden “Ölmek İçin Zaman Yok” filmindeki diğer ikonik öğeler de yer alacak.

VeVe’nin kurucu ortağı ve Operasyon Direktörü Dan Crothers şöyle konuştu;

“Film serisinin mirası ve dünya çapında devam eden etkisiyle Bond hayranları olarak, VeVe’ye ve tutkulu koleksiyoner topluluğumuza bir dizi Bond dijital koleksiyonu getirmekten heyecan duyuyoruz.”

VeVe platformu aracılığıyla hayranlar, dijital koleksiyonlarını uygulamanın sanal showroom’larında 3D dioramalar olarak sergileyebilir, diğer koleksiyoncuların showroomlarını sanal olarak ziyaret edebilir, yorumlayabilir ve beğenebilir. VeVe ayrıca, koleksiyoncuların her dijital koleksiyonla 3D etkileşime girmesine ve koleksiyonlarını VeVe’nin uygulama içi sosyal beslemesi, harici sosyal platformlarda paylaşmasına olanak tanıyan bir artırılmış gerçeklik (AR) fotoğraf modu sunar.

Ek olarak VeVe, Ethereum’un 2. katman ölçeklendirme protokolü Immutable X’i kullanarak çevresel ayak izinde %99,9’luk bir azalma sağlamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x