Yükleniyor...

Japonya Merkezli Mesajlaşma Uygulaması LINE, NFT Pazaryerini Başlattı

Birçok büyük şirket NFT alanında var olmak ve bu trendi yakalamak için adımlar atmaya başladı.

LINE NFT Pazaryerini baslatti

Birçok büyük şirket NFT alanında var olmak ve bu trendi yakalamak için adımlar atmaya başladı. Geçtiğimiz yılın sonunda Japonya merkezli mesajlaşma uygulaması LINE, NFT hizmetini sunmaya hazırlandığını ve bu yönde çalışmalar yaptığını açıklamıştı.

Japonya’nın mobil mesajlaşma uygulaması LINE, Çarşamba günü, Osaka merkezli blok zinciri yan kuruluşu LVC ​​aracılığıyla, NFT pazaryeri LINE NFT’yi resmen başlattığını duyurdu.

LINE, NFT Platformunu Başlattı

Line NFT PAZARI

Japonya’da 90 milyondan fazla kullanıcısı bulunan LINE’nın yeni NFT platformunda kullanıcılar, NFT satın alabilir, takas edebilir ve bunları LINE mesajlaşma uygulamasındaki hesaplarıyla erişilebilen LINE BITMAX Cüzdanında saklayabilirler.

Lansman sırasında platformda, Japonya’nın en büyük eğlence ajansı Yoshimoto Kogyo, popüler anime dizisi Mobile Police Patlabor ve LINE’ın karakteri Betakkuma’nın içerikleri de olmak üzere yaklaşık 40.000 NFT sunulacak.

LINE’ın NFT ekosistemini genişletmeye yönelik ABD merkezli girişimi LINE NEXT, Temmuz ayına kadar şirketler, içerik oluşturucuları için pazar inşa etme ve topluluklar oluşturmak konusunda destekleyecek olan DOSI adlı küresel bir NFT platformunu da başlatmayı planlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner