Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri John McAfee: Gerçek Satoshi Nakamoto'nun Kim Olduğunu Biliyorum

John McAfee: Gerçek Satoshi Nakamoto’nun Kim Olduğunu Biliyorum

ABONE OL:google-news

17 Nisan’da bir dizi tweet atadan dünyaca ünlü John McAfee, gerçek Satoshi Nakamoto’nun kim olduğunu bildiğini iddia etti. Satoshi‘nin on yıldır kimliğini örtbas ettiğini dile getiren McAfee, gerçekleri ortaya çıkaracağını ve Craig Wright gibi sahte Satoshi’lerin üstüne toprak atacağını söyledi.

McAfee antivirüs yazılım şirketinin kurucusu, kripto para alanındaki en etkili figürlerden biri. Daha önce Twitter hesabında ICO’ları ve çeşitli şüpheli altcoin’leri ele alıyor, iddiaya göre bunun karşılığında para alıyordu. Ayrıca, McAfee önde gelen bir Bitcoin boğası.

BTC’nin önümüzdeki birkaç yıl içinde 1 milyon dolara ulaşacağını öne sürmesiyle büyük ses getirmiş, kripto para topluluğu tarafından hem takdir edilmiş hem de eleştirilmişti.

Son dönemde öngörüleri ile dikkate alınmak yerine dalgaya alınmaya başlayan McAfee, kripto topluluğunun dikkatini çekmenin bir başka yolunu bulmuş gibi görünüyor. Öyle ki, gerçek Satoshi’nin ortaya çıkmaması durumunda bu kişinin kim olduğunu açığa çıkaracağını söylüyor.

“Satoshi Bir Grup İnsan”

McAfee, gerçek Satoshi Nakamoto’nun bir grup insan olduğunu iddia ediyor. Ancak ünlü Bitcoin wihte paper’ının ABD’de bulunan bir kişi tarafından yazıldığını söylüyor.

Şimdi gözler McAfee’nin gerçek Satoshi’yi biliyorum derken kimi veya kimleri işaret ettiğinde.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar