Yükleniyor...

John McAfee: Gerçek Satoshi Nakamoto’nun Kim Olduğunu Biliyorum

17 Nisan'da bir dizi tweet atadan dünyaca ünlü John McAfee, gerçek Satoshi Nakamoto'nun kim olduğunu bildiğini iddia etti.

John McAfee Gerçek Satoshi Nakamoto

17 Nisan’da bir dizi tweet atadan dünyaca ünlü John McAfee, gerçek Satoshi Nakamoto’nun kim olduğunu bildiğini iddia etti. Satoshi’nin on yıldır kimliğini örtbas ettiğini dile getiren McAfee, gerçekleri ortaya çıkaracağını ve Craig Wright gibi sahte Satoshi’lerin üstüne toprak atacağını söyledi.

McAfee antivirüs yazılım şirketinin kurucusu, kripto para alanındaki en etkili figürlerden biri. Daha önce Twitter hesabında ICO’ları ve çeşitli şüpheli altcoin’leri ele alıyor, iddiaya göre bunun karşılığında para alıyordu. Ayrıca, McAfee önde gelen bir Bitcoin boğası.

BTC’nin önümüzdeki birkaç yıl içinde 1 milyon dolara ulaşacağını öne sürmesiyle büyük ses getirmiş, kripto para topluluğu tarafından hem takdir edilmiş hem de eleştirilmişti.

Son dönemde öngörüleri ile dikkate alınmak yerine dalgaya alınmaya başlayan McAfee, kripto topluluğunun dikkatini çekmenin bir başka yolunu bulmuş gibi görünüyor. Öyle ki, gerçek Satoshi’nin ortaya çıkmaması durumunda bu kişinin kim olduğunu açığa çıkaracağını söylüyor.

“Satoshi Bir Grup İnsan”

McAfee, gerçek Satoshi Nakamoto’nun bir grup insan olduğunu iddia ediyor. Ancak ünlü Bitcoin wihte paper’ının ABD’de bulunan bir kişi tarafından yazıldığını söylüyor.

Şimdi gözler McAfee’nin gerçek Satoshi’yi biliyorum derken kimi veya kimleri işaret ettiğinde.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x